Letošní rok je plný sportovních událostí a televizních přenosů z nich. Jak to sportovní šílenství snášíte, to bude tématem zítřejšího dne.

A je to tady. Jste něco jako vosí hnízdo a já se snažím do vás lehce šťouchat. Vyletíte z hnízda a ubodáte mne, nebo se mnou budete souhlasit.

My, muži, až na výjimky potřebujeme sledovat gladiátorské hry v živém přenosu, a vy jste povinny nám to umožnit!

Je nesmyslné do nás rýpat, nebo nám pokládat nějaké otázky během posledních minut důležitého zápasu ve fotbale nebo hokeji. Je nesmysl si myslet, že se s vámi budeme chtít mazlit, když se chystá ke startu Bolt. Je navýsost drzé chtít po nás cokoliv, když za okamžik začne finále MS v rugby.

Uvědomte si, že je to naše přirozenost, a buďte rády, že s tím často neotravujeme doma a vyrážíme se družit do houfu na stadiony, do hospůdek a sportbarů.

A že si toho dnes užijete. Dnes večer Bayern proti Realu. 4. května MS v hokeji, 19. května finále Ligy Mistrů, v červnu ME ve fotbalu, v červenci LOH v Londýně.

Je nám líto, ale čas na vás budeme mít někdy kolem začátku srpna.

A já se vás ptám:

  • Vadí vám, když váš muž sleduje v TV přímé přenosy sportovních utkání?
  • Vadí vám, když je chodí sledovat do restaurací a  na stadiony?
  • Díváte se taky a fandíte?
  • Co si o tomto fenoménu myslíte?
  • Jak se na takové události připravujete?

A na mnoho dalších otázek si můžete odpovědět samy, když si je položíte. Já se nyní nemohu soustředit, hledám rozhovory s Petrem Čechem ohledně včerejšího utkání Ligy Mistrů.

Ale redakční e-mail: redakce@zena-in.cz  zkusím sledovat, a pokud budu mít chuť, tak i nějaký ten váš příspěvek zítra zveřejním.

A pokud si to zasloužíte, tak i jednu z vás odměním. Buď květinou, nebo nějakou sladkostí na nervy. Vyberte si. A Pište!

Reklama