Nebojte se, nemusíte se nám k ničemu upisovat, ani svůj podpis zveřejňovat. I tak o něm můžete napsat. Vždyť „obyčejný“ podpis nás může přivést do zajímavých a někdy pěkně zapeklitých životních situací. Třeba špatný podpisový vzor v bance, nebo zfalšovaný podpis pod poznámkou v žákovské.

K dnešnímu tématu mě inspiroval krásný podpis významného muže. Zatím vám neprozradím, o koho jde, neboť se zároveň stane tématem zítřejší soutěže. Ale i tak mě napadla řada příhod a zajímavých asociací, které by se mohly mohly vybavit i vám, když se řekne „podpis“. Já jich mám několik.

Vzpomínám si třeba, jak se moje malé holčičky naučily podepisovat křestním jménem a jejich podpisy pak byly všude. I na zdech, což jsem sice nesla s nelibostí, ale jeden z nich se mi opravdu vryl do paměti a skoro lituji, že jsem si ho nestačila vyfotit. Nebyl to jen tak obyčejný podpis, ale zachytila na něm i sebe. Obrázek malé roztomilé holčičky v sukýnce a culíčky, která nad hlavou drží cedulku s nápisem NIKAOLa.

No, mohly byste se na ní zlobit?

Máte také nějakou příhodu s podpisem?

 

Napište nám

  • Jak byste popsala svůj podpis? Je čitelný, nebo spíš vypadá jako rébus?
  • Jste na svůj podpis pyšná? Vypadá graficky hezky?
  • Kolikrát za život jste změnila podpis? Jak rychle jste si zvykla na nový podpis po svatbě?
  • Zkoušela jste někdy napodobit podpis rodičů? Využila jste toho, nebo jste nenašla odvahu? Už někdy napodobily váš podpis vaše děti? Přišla jste na to hned, nebo až po čase?
  • Máte nějakou příhodu s podepisováním? Co třeba váš podpisový vzor v bance? Měla jste s ním někdy problém?
  • Podepsala jste někdy něco, za co byste si nejraději nafackovala?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

Jaký dárek můžete získat za svůj příspěvek? K vašemu podpisu se sice nevztahuje, ale klidně vám podepíšu, že je skvělý.

Vlasové hydratační přípravky s granátovým jablkem a aloe vera.

dárek

Reklama