Máte doma bordelkoutek? Myslím, že místo, kde se nějak automaticky hromadí nepořádek má doma každý. Právě o těchto místech si budeme zítra povídat v denním tématu.

Za které místo se doma stydíte, milé čtenářky? Předpokládám, že je to místo, ve kterém se nelze zbavit nepořádku. Někomu přetékají skříně, jiný se ne a ne zbavit krámů pod dřezem, další zase řeší oblečení poházené po židlích, někdo nesnese pohled do dětského pokoje, ve kterém to vypadá, jako po výbuchu...

(Foto)téma dne 17. ledna 2011: Domácí bordelkoutek

  • Máte doma bordelkoutek?
  • Jak řešíte neskladný nepořádek?

Tentokrát si budeme povídat o uklízení, respektive o neuklízení. Zajímá mě, za jaké místo se doma stydíte - tedy zda-li máte doma nějaký bordelkoutek. Pokud budete chtít a mít odvahu, můžete ho nejen popsat, ale i vyfotit. Pokud ale budete posílat potku, prosím jen o jeden snímek! Pokud chcete získat krásný dárek, totiž krásný balíček Pur, ve kterém mimo jiné najdete i přípravek Pur 3xACTION se skvělou dezinfekční a odmašťovací silou, zasílejte své příspěvky k tomuto tématu nejpozději 17. 1. 2011 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu.

pur

Reklama