Zítra máme neobvyklé stylové téma. Bude trochu zvídavé, ale určitě v něčem poučné a diskutabilní. Přezouváte se v práci? Dobrovolně, nebo z povinnosti? Napíšete nám o svých zkušenostech?

Jsou zaměstnání, kde je od zaměstnavatele vyžadován přísný dress code. Tam si nemůžete chodit, v čem chcete. Tenisky nebo kozačky musíte vyměnit za elegantní lodičky. Jsou povolání, kdy je přezutí nezbytností. Třeba ve zdravotnictví. A jsou profese, které vykonáváte venku a potřebujete obuv sportovní a pohodlnou. Třeba práce poštovní doručovatelky. A v neposlední řadě tady máme profesní uniformy, kde je obuv předpisová. Policistky, průvodčí, nebo třeba letušky.

Takže přezouvání v práci neznamená jen to, že sundáte boty, ve kterých jste vyrazila z domova, a „hupsnete“ do pohodlných, teplých bačkůrek. Někdy to bývá naopak. Přijedete v kozačkách a v práci nazujete pracovní boty s pevnou špičkou, nebo třeba holinky.

Jak jste na tom vy, milé ženy-in?

Budeme rádi, když se s námi podělíte o své zkušenosti. Přezouváte se v práci? Dobrovolně, nebo z povinnosti? Jakou obuv v práci nosíte? Je nějaká speciální, „bezpečnostní“, nebo má spíš splňovat nějaká estetická kritéria? Chodíte v práci v bačkůrkách? Kdy vás napadlo se přezouvat? Přezouváte se i v létě, nebo jenom v zimě?

Napište nám na dnešní zvídavé téma na redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za příspěvek?

Novou parfémovou vodu SENSUELLE od AVON

darek

Reklama