Závislost není moc hezké slovo, že? Já si tedy hned představím něco negativního. Ale na druhou stranu existuje hodně pozitivních závislostí, jako je třeba ta moje na kafi. A na čem jste závislé vy, milé dámy?

Zítra se budeme celý den bavit o závislostech. Mě jich napadá hodně. Znám ženské, které pořád nakupují, sledují seriály nebo milují čokoládu, chlapy, kteří se neobejdou bez každodenní dávky sportu, i ty, co mají rádi kafe jako já, bohužel jsem se ve svém životě setkala i se závislostí na alkoholu. Ale to není zdaleka všechno, a tak se těším, že se od vás dozvím něco nového.

Já jsem závislá na kafi asi osm let, do té doby jsem ho skoro vůbec nepila. A dneska si to bez něj nedovedu představit. Jen když jsem nemocná (což naštěstí nebývá moc často), nemám na něj chuť. Jiné závislosti asi nemám. Nekouřím, alkohol taky nevyhledávám, nakupování mě nebaví, drogy jsem nikdy nezkoušela... Možná by se za závislost daly považovat ještě knížky, bez těch se taky neobejdu. A moje ideální představa? Sednout si někam do tepla s knížkou a kafem v ruce. Jo...skoro nic lepšího neznám!

A jak jste na tom vy, milé ženy-in?

Tématem zítřejšího dne je: Na čem jste závislá?

  • Jste závislá taky na kafi, nebo na něčem jiném (seriály, nakupování, sex...)?
  • Bez čeho si svůj den nedovedete představit?
  • Jak fungujete, když svou závislost nemáte?
  • Vadí vám, že jste závislá, chtěla byste to nějak omezit?

Podělte se s námi o vaše závislosti! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá balíček výborné kávy CARTE NOIRE. Příspěvky posílejte do čtvrtka 21. 2. nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: ZÁVISLOSTI

kafe

Reklama