Máte radost, nebo děs v očích? Patříte k ženám, které se „kamarádí“s objektivem fotoaparátu a rády se stávají objektem fotografování? Nebo to máte úplně naopak, a prcháte, sotva někdo vybalí foťák?

Tak o tom dáme řeč zítra a já už se moc těším, že se se mnou podělíte o své zážitky z kariéry „fotomodelky“. Berte mé pojmenování jako humornou nadsázku…i když nepochybuji , že se mezi vámi vyskytuje žena/ny, které fotografování přímo zbožňují, na fotkách vypadají lépe než neskutečnosti a rády nám to dokážou zasláním své fotografie. Budeme se samozřejmě těšit.

Většina z vás na tom bude možná jako já. Focení zrovna nemusí a má k tomu několik pádných důvodů. Na fotkách spí, tváří se většinou nemožně, nebo vypadá, jako by jí ulítly včely.

Nejlepší jsou dozajisté momentky, na kterých jsme přirozené, protože netušíme, že nás někdo fotí.

Kapitolou samou o sobě je fotka na doklady. Při tom zřejmě trpí jak první, tak druhá skupina. A jako naschvál tyhle fotky vídáme nejčastěji, nejčastěji je někomu ukazujeme a to několik let po sobě, než dojde na další, (obvykle ještě horší) výměnu. Chi chi

 Fotografování je téma, které se týká každé z nás, tak věřím, že mi nedáte košem a podělíte se se mnou o své zážitky, pocity, ale třeba i rady, jak to udělat, abychom vypadaly na fotkách lépe.

  • Rády se fotíte? Jak vypadáte na fotkách? Jste spokojené, nebo spíš rozpačité?
  • Považujete se za fotogenickou? Líbíte se sama sobě na fotkách? Buďte klidně sebevědomé a nešetřete chválou na svou osobu.
  • Máte nějakou příhodu z fotoateliéru, nebo focení v terénu?
  • Které fotografování nesnášíte? Je to focení na doklady?
  • Víte, jak se tvářit, aby fotka dopadla dobře? Dáte na rady fotografa?
  • Už vás někdy portrétoval opravdový profík? Fotograf na občanku se nepočítá.
  • Vyvěsila byste si doma svůj portrét?

Napište mi, pošlete svou fotku na adresu: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek bez ohledu na to, zda vám to na fotce sluší, či nikoliv?

Bronzer a tělovou spršku od značky Avon. Skvělé dárky na léto

avon

Reklama