Už pošestnácté se zítra vydá do pražských ulic několik desítek tisíc lidí, aby bojovali za zdravá prsa. Tvářemi letošní kampaně AVON Pochodu proti rakovině jsou pacientky, bojovnice se zákeřnou nemocí.

„Pacientky s rakovinou prsu byly naší inspirací při tvorbě letošní kampaně Bojovnice. Jde o neskutečně silné ženy, které nepřítel jménem rakovina nezastrašil. Naopak se mu postavily a svůj boj vyhrály nebo ho vedou s hlavou vztyčenou. Tyto dámy vědí nejlépe, že život je boj. Na druhou stranu vědí, že život za ten boj stojí. Pojďme je podpořit a ukažme společně sílu na AVON Pochodu,“ říká generální ředitelka Avonu Andreea Moldovan.

Startovat se bude zítra ve 12 hodin již tradičně ze Staroměstského náměstí, cílem bude letos poprvé ostrov Štvanice. Nově bude program prodloužen až do 22 hodin. V cíli v rámci odpoledního programu vystoupí Jelen, Debbi, KRYŠTOF a Tonya Graves. V rámci večerního programu vám zahrají Dan Bárta & Illustratosphere, Campana Batucada a Support Lesbiens.

avonpochod

Vstupenkou na Pochod bude tradičně Tričko proti rakovině prsu, které letos exkluzivně vytvořila oděvní designérka Mirka Horká. Dozdobit si je můžete speciální washi páskou (páska z rýžového papíru), která vytvoří unikátní vzory nebo uzpůsobí střih a přitom neponičí látku. Sami návštěvníci se tak stávají spoludesignéry.

Řady ambasadorů letos rozšířili Ilona Csáková, Vanda Hybnerová, Soňa Norisová, Debbi, Dan Bárta a blogerky A Cup of style. V rámci partnerství Avonu se soutěží Česká Miss se rovněž můžete těšit na letošní tři nejkrásnější dívky České republiky – Českou Miss 2016 Andreu Bezděkovou, Českou Miss World 2016 Natálii Kotkovou a Českou Miss Earth 2016 Kristýnu Kubíčkovou.

Reklama