Zažila jste někdy v životě dobrodružství? Podnikla jste něco, z čeho vám šel mráz po zádech, a rozklepala se vám kolena? Podělte se o svůj příběh a přispějte k tématu dne.

Většina z nás je jako Hobiti. Sedíme rádi na zápraží, obrazně řečeno kouříme fajfku a sledujeme ten cvrkot okolo nás. Hlídáme si svou pohodu a klídek, a když slyšíme slovo dobrodružství, jsme rádi, že se to děje někomu jinému. Tedy až na malý kousek skryté touhy zadupaný někam hodně dozadu naší mysli. Touhy po něčem neobvyklém, touhy po závanu dobrodružství, které by z nás udělalo hrdiny či hrdinky.

Nebo s tímhle názorem nesouhlasíte. Jste činorodá, na místě chvíli nepostojíte, když vás někde postaví, najdou vás za 14 let na druhém konci světa? Pokud se chvíli něco neděje, jste nevrlá? Včera jste se potápěla se žraloky a zítra se chystáte na seskok z vrtulníku bez padáku?

Anebo nejste ani jedno, ani druhé a už máte za sebou pár milých dobrodružství, pár jich je před vámi, ale nepřeháníte to?

Pojďte si o tom zítra povídat.

Zasněte se, zavzpomínejte a napište:

Jaké bylo, nebo bude největší dobrodružství vašeho života?

Odpověď „Vzít si Frantu“ – to si nechte někam jinam… Zítra máme na mysli sportovní, cestovatelské, nebo finanční dobrodružství…

Byla jste někdy odvážná? Vrháte se do dobrodružství a máte z něj nějaké fotky? Sem s nimi:

redakce@zena-in.cz

Na zítřejší editaci se s vámi těší Radek Kříž

A pro jednu z vás, jejíž příspěvek se mu bude nejvíc líbit, mám připraven dárek: Vichy Liftactiv Derm Source Denní krém pro normální a smíšenou pleť 50 ml v hodnotě 750 Kč. Abyste při dobrodružství byly krásné...

Vichy LiftActive