Ačkoliv paradoxně taje, zimní fototéma odvolávat nebudeme. Naopak. Zima ještě zdaleka neřekla poslední slovo a já věřím, že už jste její krásy stačily zachytit svými fotoaparáty a máte se čím pochlubit. Zima je totiž neuvěřitelně fotogenická

Každé období má něco do sebe. Zimu zrovna nemusíme, někdy bychom ji nejraději zkrátily na minimum, ale abychom jí zase nekřivdily. Musíte uznat, že letos k nám byla poměrně přívětivá. Do vánoc nám dopřávala teploty kolem desítky, ale v lednu se nám ukázala v plné kráse. Ani ve velkých městech, jako je Praha, nebyla na sněhovou nadílku skoupá.

Nevím, jak vy, ale svůj malý foťáček s sebou nosím na každou procházku, nebo výlet. Co kdyby...Příroda, ale i města, či vesničky pod sněhovou pokrývkou mají co nabídnout. Sníh někdy dokáže s obyčejných věcí vykouzlit neobyčejné. Dá jim nový rozměr, a někdy má dokonce smysl pro humor.

nepomuk

Jan Nepomucký s bílým plédem

A co vy, milé ženy-in? Pochlubíte se také svými zimními fotkami. Rády s sebou berete foťák i v zimě? Co vás na zimní přírodě nejvíc fascinuje? Máte fotku, na kterou jste obzvlášť hrdá? Máte sérii fotek, které mají jedno téma?

Pošlete nám svoje umělecké fotky se zimní tematikou.

Na vaše snímky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Důležité upozornění: Předpokládám, že se sejde opravdu velké množství příspěvků. Prosím, vyberte maximálně pět nejlepších snímků, aby se dostalo na všechny. Víc jich od jedné autorky nestihneme vydat. Děkuji za pochopení.

A na co se může těšit jedna z vás, kterou vybere odborná redakční porota?

Tuhý pudr v neutrální barevnosti, který se hodí pro všechny odstíny pleti. AVON

pudr

Reklama