Zítřek věnuji vyřizování účtů s lidmi, kteří vám otravují, znechucují, komplikují velkou část dne, zvanou pracovní. Napište nám, jak jsou vaše kolegyně, nebo kolegové, strašní.

Když Klára Wimmerová minulý pátek zveřejnila témata na tento týden, byl jsem velmi překvapen,  že vaše reakce na moje zítřejší téma byly: „já žádnou neoblíbenou kolegyni nemám“, „to fakt nevím, co bych k tomu napsala“ apod. Přitom, kdykoliv se nachomýtnu k delšímu posezení více holek pohromadě, přijde řeč nejen na chlapy, ale i na práci a právě na to, co která kolegyně provedla, nebo dělá strašného.

A tak věřím, že se zítra dobře pobavíme. Dnes večer za domácí úkol nastuduji všechna možná mučení a trápení a zkusím vymyslet nějaký pěkně výživný trest pro každou megeru, nebo pitomce kolegu, o kterém nám pošlete příspěvek.

Věřím, že jako ženy osvědčíte svůj smysl pro humor a nadsázku, a zítra to schytá nejeden budižkničemu, parádnice, lempl, prudička, blbec, namyšlená samice hovězího, prostě všichni ti, co vám lezou na nervy v práci.

  • Čím vás štve vaše kolegyně, nebo kolega?
  • Co vám provádí?
  • Co byste jí, jemu nejraději řekla, ale nemůžete?
  • A další nechávám na vás…

Své příspěvky mi posílejte již třeba teď do e-mailu

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás zítra odměním dárkem, který přizpůsobím vašemu příspěvku. Ale doufám, že mne neprásknete. Mohlo by se to brát jako spolupodílnictví...

Tak jak, opravdu vás v práci nikdo ne….???

Reklama