Zítra uzavřeme náš malý seriál o typech postav. Na konec jsem si nechala roztomilou ženušku bez pasu - ženu s postavou typu ovál. Možná se bude týkat právě vás.

Našla jste se v našich „tabulkách“? Jaký máte typ postavy? Jste s ním spokojená?

Nebo se těžko identifikujete? Co kdybychom se na to podívaly společně? Stačí, když mi pošlete fotku celé postavy, nebo přesnější popis a zkusíme na to přijít.

V každém případě je dobře, že jsme každá jiná. Představte si, že by po světě běhaly jenom samé „přesýpací hodiny“. To by byla hrůza, i když je to jeden z nejhezčích tvarů ženských postav. Je dobře, že jsme každá originál.

Já jsem něco mezi hruškou a pravítkem (obdélníkem). Široká ramena, totálně rovný hrudník a trojúhelníkový zadek.  Proto mi asi kluci začali říkat „prdelko“.

Taky jsem šílela s hubnutím, ale po porodu se moje postava tak nějak ustálila a je naštěstí pořád stejná. Všichni mi říkali: „Počkej, až ti bude čtyřicet, to půjdou kila nahoru“. Bylo mi čtyřicet a nic se nedělo. „Počkej po padesátce“… tu už mám také za sebou a klepu na dřevo. Dvě kila, která mám oproti „normálu“, mi dokonce docela svědčí. Nic není ošklivějšího než být stará a hubená

A co vy, milé ženy-in? Už se těším, co mi o své postavě napíšete vy. Jste spokojené? Víte, co vám sluší? Musíte bojovat s váhou, nebo se máte ráda taková, jaká jste? Co se vám na vaší postavě líbí a co ne?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Doufám, že se vám líbí zítřejší dárek a bude pro vás motivací. Novinka od Oriflame. Šampon a kondicioner s vůní šalvěje a černého rybízu

darek

Reklama