Milé čtenářky, věrní čtenáři.

Jsou to právě 4 dny, kdy jsem se ujal šéfredaktorství. Pavel Miškovský mne před časem požádal, že by rád ozkoušel, jaké to je pracovat ve velkém vydavatelství, a přijal výzvu dělat šéfa on-line verze novin AHA.

Loučil se těžce, přece jen nejde do další milé ženské redakce (o tom jaké to je v ní žít, vám podá zítra zprávu Jakud D. Kočí), ale do jámy lvové.

Žezlo jsem přejal já. A zítra se chystám celý den editovat podobně, jako to dělají ostatní členové redakce. Abych ochutnal jejich chlebíček. Když jsme vybírali téma, které by zítra mělo dominovat magazínu, napadlo mne, že vás může zajímat, jak redakce funguje. Co chystáme za změny a kam chceme směřovat.

1. 10. 2010 to bude 10 let od prvního vydání našeho magazínu. Za tu dobu ušel kus cesty, ale stále směřuje kupředu. Je možné, že se to mnohým nezdá a nejsme hluší, takže slyšíme i negativní kritiku, mnohdy nemilosrdnou, a snažíme se z ní poučit a chyby odstraňovat.

A zítra máte možnost nás nejen zkritizovat, ale pomoct nám svými náměty na zlepšení obsahu i formy.

V našem redakčním e-mailu redakce@zena-in.cz se těším na vaše náměty, připomínky i kritiku.

V průběhu zítřejšího dne smysluplné příspěvky (i ty kritické) vydáme a dáme možnost se k nim vyjádřit nejen členům redakce, ale i vám, čtenářkám.

V redakci už vznikají materiály o tom, co přinesla Žena-in nám - lidem uvnitř, a těšíme se i na vaše příběhy, v čem Žena-in pomohla vám.

A jako dárek všem, kterým vadila středeční hodinová soutěž, (protože se v práci nemohli zúčastnit) vyhlásíme zajímavou soutěž na celý víkend.

Těšíme se na vaše připomínky, chválu, příběhy i kritiku. Kdybyste přehlédli, kam to máte posílat - tak tohle je náš redakční e-mail.

redakce@zena-in.cz

 

Reklama