Být středem zájmu osoby opačného pohlaví dělá dobře asi nám všem. Zvláštní je, že nejvíce pozornosti začneme přitahovat, když jsme zadaní. Jak svodům a flirtům odolávat?

Když mi tohle téma dne navrhla má žena Klárka, podíval jsem se na ni s mírně podezíravým pohledem. A jak jsem se na ni koukal a viděl, jak je krásná, došlo mi, že by bylo s podivem, kdyby ji často někdo nebalil a nesváděl. A asi měla poslední dobou nějaký zajímavý zážitek, který mi nechtěla říct.

Téma, jak odolávat svodům a flirtům, mi přišlo velmi zajímavé. A hned jsem si vzpomněl na jeden starý vtip:

Takhle se jeden borec ráno doma probudí, v hlavě bušej permoníci, v držce jak v torbě na zmije; votevře voko a na nočním stolku dva aspiriny a sklenice vody. Posadí se a vidí na židli vyžehlená košile, kravata, kalhoty, vedle stojej vyblejskaný boty. Nahoře leží cedulka: „Miláčku, snídani máš na stole, jela jsem nakupovat. Miluji Tě!“ Tak se oblíkne, jde do kuchyně a na stole slanina s vejci, čerstvě upečený rohlíky a noviny vedle talíře. Jeho syn snídá, tak se ho ptá:
„Co se tady, proboha, stalo?“
„Přišel's domů ve tři ráno, ožralej na plech a vůbec jsi nevěděl, co děláš. Vyvrátils dveře, rozbil židli, nablil v předsíni a udělal sis monokl o roh stolu.“
„No ale to nedává žádnej smysl, proč mám připravenou snídani a to všechno?“
„Jo tohle? To když tě máma odvlekla do koupelny a snažila se tě svlíknout, tak's ji řek: Ruce pryč, dámo, já jsem šťastně ženatej.“

Tak tedy na zítřek vyhlašuji téma dne:

Jak odolávám flirtu a svádění…

Aneb…

  • Jak jsem byla nejzajímavěji sváděna
  • Jak jsem se skvěle pobavila a pak to mistrně utnula…
  • Jak mám ráda, když mně někdo říká, že jsem krásná a chytrá
  • Jak nemám ráda pozornost cizích mužů
  • Jak jsem odolala a pak litovala
  • Jak jsem neodolala

Jak…

A nepište, že vám nikdo nikdy neřekl nic hezkého, že vám to nedělá dobře. Tomu nevěřím. A vynechejte své zákonité manžely a své stálé partnery. Zavzpomínejte, zavzdychejte, rozpalte plamínek touhy a napište své příběhy.

Jednu z vás rád odměním pěknou květinou, kterou vám přinese pěkný šohaj až domů…

Na vaše příspěvky se těším na e-mailu

redakce@zena-in.cz

Reklama