Máme za sebou doslova tropický víkend a je to vidět. Po dlouhém a chladném jaru bez slunečných dní jsme jako utrženi ze řetězu. Konečně krásně, konečně teplo, konečně vytáhneme letní oblečení.

Ale s bílým tělem to jaksi není ono. Chtělo by to trochu bronzu. Ale kde ho vzít, když rizika opalování a hrozba rakoviny kůže jsou velké?

Někdo nad nimi mávne rukou, jiný se chrání vysokými faktory, další na slunce pokud možno „neleze“.

Být zrzkou, která se opálí jen do růžova, tak na slunce také rezignuji, ale navzdory tomu, že jsem pihatá, se opaluji celkem dobře. Jenomže vyvalování na slunci mě nebaví a chci bronz hned. Tak to řeším uměle pomocí samoopalovacích přípravků. Sice mi trochu vadí jejich ořechový odér, ale mám to rychle a bez rizika.

Nedávno jsem objevila tónovací sprej, který je ještě lepší a mohu jen doporučit. Nepáchne, „opálíte“ se za pár minut a celá. Má jen jednu nevýhodu, že se brzy smyje. Ale co na tom, léto bude stejně krátké, takže na těch pár dnů, kdy půjdu do plavek, mi to bohatě stačí.

Ještě bych ráda vyzkoušela opalovací nástřik. Další neškodnou metodu, jak získat zlatavou pokožku bez záření. Máte s ním některá zkušenosti?

Jak jste na tom s opalováním by, milé ženy-in?

  • Už jste se letos opalovala, nebo se slunci striktně vyhýbáte?
  • Líbí se vám bronzová kůže? Co pro to děláte, abyste ji měla, a přitom se vyhnula rizikům?
  • Používáte samoopalováky? Vyzkoušela jste někdy tónovací sprej, nebo opalovací nástřik? Jak jste byla spokojená? Mohla byste to doporučit?
  • Jaký máte typ pokožky? Opalujete se dobře, nebo se vždycky spálíte?
  • Kdy jste se opravdu hodně spálila? Vzala jste si ponaučení?
  •  Jaký ochranný faktor používáte?
  • Máte znaménka? Nechala jste si je vyšetřit, případně odstranit? Bojíte se rakoviny kůže?

Napište nám své názory a zkušenosti s opalováním.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Jedna z vás získá balíček opalovacích přípravků značky Oriflame. V balíčku najdete opalovací sprej pro děti, opalovací mléko na obličej a tělo a hydratační mléko po opalování

cena

Reklama