Milé ženy-in, i když to venku tak nevypadá, jaro je tady a obchody jsou plné nového zboží. Jestlipak také podléháte jarní nakupovací vášni? Co už jste si nového pořídila a na co se chystáte?

Já se vám přiznám, že na jaře jsem k nakupování „nejnáchylnější“. Dá-li se to tak nazvat. V zimě mě v obchodech s módou pomalu neuvidíte. Nějak mě nebaví svlékat všechny ty vrstvy a pak zkoušet. A pak si zase všechno oblékat.

Ne že by to byl hlavní důvod, proč v zimě a na podzim moc nenakupuji, ale jaro je pro mě mnohem lepší. Jaro je totiž nakloněné změnám. Jaro ve mně probouzí chuť udělat čistku šatníku, přehodnotit svůj styl, změnit barvy, prostě na mě skočí odvaha začít se sebou něco dělat.

Letos jsem přišla na chuť mnohem odvážnějším barvám, než které jsem nosila dřív. Černou jsem vyměnila za tmavě modrou, hnědou za červenou a přestala jsem se vyhýbat bílé. A v tomto duchu jsem pojala svůj jarní šatník. Zítra vám ukážu svůj nejhezčí jarní úlovek a prozradím vám, kdo za něj může.

A vy si dnes můžete rozmyslet. Co mi napíšete. Mám pro vás totiž úžasnou „lákačku“- krásnou svěží jarní vůni od Avon. Bude se opět losovat, takže šanci má každá z vás, která mi napíše.

avon

Jak jste na tom s jarním šatníkem, milé ženy-in? Už jste si letos koupila něco nového? Je to skladebný kousek, nebo jen doplněk? Máte také na jaře větší chuť nakupovat? Co byste teď momentálně nejvíc potřebovala? Co vyloženě sháníte, nebo po čem toužíte? Už máte svůj předmět zájmu vyhlídnutý?

Napište nám, pošlete třeba fotku, pojďte dát řeč o jarní módě na: redakce@zena-in.cz

Reklama