Milé ženy-in, ačkoliv se tohle téma řeší takřka nepřetržitě a mnohé z vás máte pocit, že už je toho MOC, bude vždycky aktuální. Vždycky budeme mít důvod alespoň pár „kilíček“ shodit. Po vánocích, na jaře do nových šatů, v létě do plavek, na podzim do společenské sezony

Zpočátku jsem si také říkala, že už vás to nemůže zajímat, ale jak tak sleduji „babské“ dění kolem sebe, hubnutí patří mezi nejčastější témata.

Hubnutí se stalo jakýmsi zaklínadlem, které by nás mělo přenést k ideálnímu rozpoložení. Až zhubneme, budeme hezčí, spokojenější, zdravější, krásnější, veselejší a já nevím, jaké ještě.

Určitě jste alespoń jednou za život chtěla zhubnout. Bylo to v době dospívání, když jste se nešťastně zamilovala, měla jste před plesem, svatbou, či promocí a chtěla jste vypadat co nejkrásněji?

Podělte se s námi o své zkušenosti. Jaký jste měla důvod řešit svou postavu? Byla v tom láska, hloupé řeči někoho jiného, nespokojenost sama se sebou, nebo zdravotní důvody?

Napište nám, podělete se s námi o své zkušenosti, rady, názory, a třeba i varování

Jak jste na tom s hubnutím vy, milé ženy-in?

  • Vypustila jste tohle téma ze svého repertoáru?
  • Nebo patří k vašim pravidelným novoročním předsevzetím?
  • Možná jste na to šla mazaně a celé vánoce jste prožila aktivně a dokonce něco zhubla. Pochlubte se
  • Jaký váhový přírůstek už vás nutí něco dělat?
  • Mění se vaše váha jako na houpačce, nebo zůstává stejná?
  • Kterou partii těla byste chtěla mít menší, štíhlejší, hubenější?
  • Patříte mezi ženy, které řeší opačný problém, a chtěly byste spíš přibrat?

Napište nám. Na všechny názory a vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat dvě zajímavé knihy, které se budou hodit, ať už potřebujete zhubnout, nebo „jen“ ozdravit tělo

n

Reklama