Co by bylo ženské oblečení bez výstřihu? Jeho hloubka, tvar či šířka dokáže s našimi křivkami udělat divy. Buď je zdůrazní, vytvaruje a podtrhne jejich půvab, nebo je naopak potlačí a zdeformuje. Výstřih dá našim šatům charakter azslouží si právem naši pozornost.

Díky němu můžeme působit chladně, cudně, záhadně nebo otevřeně, vyzývavě, koketně, rafinovaně. Jaký tvar upřednostňujete vy?

Oválný, véčko, hranatý, lodičkový, nebo asymetrický?

A co výstřih na zádech? Nadmíru rafinovaný. Zepředu cudná, zezadu koketní. Je jen na vás, kolik jste ochotná ukázat. Jestli jen tolik, kam sahá nezbytná podprsenka, nebo máte dost sebevědomí, abyste odhalila celá záda ve výstřihu sahajícímu až k erotickému bodu – ke kostrči?

Jaký výstřih je ten váš? Jaký ze jmenovaných výstřihů byste si nikdy nezvolila a proč? Jaký nejhlubší jste měla výstřih a koho jste s ním sváděla? Zažila jste s výstřihem nějakou příhodu nebo dokonce trapas? Máte ráda stále stejný tvar, nebo se váš vkus mění s věkem? Pošlete nám svoji fotku s oblíbeným výstřihem?

Na vaše příspěvky se už teď moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A vy se můžete těšit na krásný dárek za příspěvek, který ocení nejen váš výstřih. Luxusní krémy (denní i noční) pro zpevnění pokožky od značky AVON

avon

Reklama