O víkendu mají přijít tropické teploty a možná poprvé v tomto roce vytáhnete plavky a půjdete někam k vodě. Co si k nim přibalíte? Bude to jenom ručník a kniha, nebo se neobejdete bez pořádné plážové výbavy?

Ani nevíte, jak se těším na dovolenou. Po dlouhé době pojedu k moři. Už jsem si koupila nové plavky, k nim jsem dostala barevně sladěnou plážovou tašku, takže teď už jenom zbývá vyřešit oblečení, ve kterém budu chodit na pláž. Vždycky jsem si vystačila s dlouhou sukní, kterou jsem měla sladěnou s horním dílem plavek. Letos uvažuju o šortkách v barvě plavek nebo nějakém pareu. Plážových doplňků je k dostání spousta. Od zmíněných šortek a šátků přes různé sukýnky až po dlouhé bavlněné šaty.

A pak už jen přibalit brýle, klobouk, knihu, něco k pití, osušku, opalovací krémy…jak tak koukám, tak mi taška stačit nebude.

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Jak se cítíte v plavkách? Máte k nim nějaké doplňky jako pareo, sukýnku, nebo tuniku? Stydíte se chodit jen tak v plavkách a potřebujete se ještě něčím zakrýt?

Nebo to neřešíte a říkáte si, že vám můžou být cizí pohledy ukradené?

  • Bez čeho byste na pláž nevyrazila? Co nesmí chybět ve vaší plážové výbavě?
  • Kolikatery plavky s sebou vozíte na dovolenou?
  • Co si oblékáe přes ně? Pareo, sukni, šaty, tuniku...?
  • Kam se chystáte? K moři, k nějakému jezeru, na koupaliště, nebo k českému rybníku?
  • V čem nosíte věci nezbytné k pobytu u vody? V plážové tašce, batohu, nebo něčem úplně jiném?

Na vaše příspěvky a třeba i fotky vaší plážové výbavičky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy za příspěvek?

Zítra odměním dvě z vás zábavnou četbou, která je na dovolenou jako stvořená - Knihou Pes ve městě od Veroniky Hájkové z nakladetelství Knižní klub

kniha

Reklama