Na zítřejší den jsme pro vás připravili dětské téma aneb Hlášky našich dětí. Mám tato témata ráda, protože si při nich vždycky zavzpomínám na svoje dětství a na to, jak byly děti malé. Pojdťe taky vzpomínat!

Děti umí někdy opravdu překvapit, když řeknou něco, co byste nečekaly. Zvlášť u těch malých jsem si občas říkala - kde na ty řeči chodí, kde to slyšely? Bohužel jsem si dost často uvědomila, že některé výrazy používám já nebo manžel, a tak jsem za to dětem ani nemohla nadávat.

Když pak začaly děti chodit do školky a do školy, změnily se i jejich výrazy a hlášky. Čím jsou starší, tím je to samozřejmě horší. Byla období, kdy bylo všechno „hustý“ nebo „krutý“, případně „krutopřísný“, teď vedou různé zkratky, například OMG (Oh My God). Jednou jsem dceři za něco nadávala a ona mi odpověděla: „No a, copak můžu za to, že mám povahu jako taťka?“ No, a pak že mám výchovu pod kontrolou...

A jak jste na tom vy, milé ženy-in? Máte taky podobné příhody? Napište mi o tom!

Zítřejší téma zní: Hlášky našich dětí.

Budu ráda, když mi napíšete, co legračního nebo zajímavého říkaly vaše děti, případně sourozenci, klidně i rodiče, nebo co jste slyšela od kamarádů a spolužáků. Těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá za odměnu vitamíny Marťánci a dva dětské šampóny Garnier Kids (meruňka a zelené jablko). Děkuju!

  • Pište na: redakce@zena-in.cz
  • Heslo: HLÁŠKY

hlasky

Reklama