Asi už jste si všimly, milé dámy, že děti jsou moje oblíbené téma. Ono když má člověk dva exempláře doma, ani to jinak nejde. A proto bude zítřejší téma o dětech, konkrétně o tom, kde všude dokážou usnout.

A půjde navíc o FOTOTÉMA, takže se těším nejen na vaše povídání, ale i fotografie. Určitě máte i vy nějaké zajímavé vzpomínky a zkušenosti s tím, kde všude vaše děti usnuly!

Někdy je to opravdu legrace, když člověk vidí, jak si dítě klidně spinká, i když všude kolem je hluk a světlo. Zažila jsem takové situace třeba na dětském karnevalu nebo v restauraci, kde řádilo osm dětí a to deváté spalo na dvou židlích přikryté bundou. Vzbudilo se, teprve když se jeho rodiče zvedli a začali ho oblékat na cestu domů.

Podle mých zkušeností se děti dělí na spavé a nespavé. Ty z první skupiny usnou prakticky kdekoliv a kdykoliv, ty z druhé nechtějí, ani kdybyste se rozkrájely. Moje děti patří bohužel do té druhé skupiny, což mi vadilo, když byly menší. Teď už je ale opravdu přes den spát nenutím.

A co vaše děti, milé ženy-in?

FOTOTÉMA zítřejšího dne je: Když děti usnou jinde než v postýlce...

  • Na jakých zajímavých místech usnuly vaše děti?
  • Máte spavé, nebo nespavé potomky?
  • Jak se chovají vaše děti, když jsou ospalé?

Podělte se s námi o vaše zážitky a pošlete nám příběhy s fotkami! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá úžasnou kazetu dekorativní kosmetiky od AVONU. Příspěvky posílejte do zítřka, 13. 2. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: POSTÝLKA

postel

Reklama