K létu patří láska a k lásce rande. V zítřejším tématu se budeme na rande chystat a budeme i hodnotit, jestli ty velké přípravy vyšly, nebo vyšly vniveč. Tak schválně, milé čtenářky, jak se chystáte na rande?

Zítra vás pozvu na rande, milé dámy! Totiž na rande s magazínem ŽENA-IN.cz. Budeme si při tomhle dostaveníčku povídat o tom, jak se na takové rande vůbec chystáte...

Téma dne 16.7.2013: Příprava na rande

Geneze tohoto tématu je zajímavá. Kamarádka Radka mi vyprávěla, jak se chystala na jedno rande. Kterak se šminkovala, vyčesávala si vlasy, trhala obočí, zkrátka na sobě vytvořila hotové sochařské dílo, aby pak rande skončilo katastrofou. A tak mě napadlo téma: Příprava na první rande.

Pak mi Klárka v práci řekla, že příprava na rande je obecně zajímavé téma a nemusí jít jen o první.

No a když jsem dával do kupy Radčin příběh (ten si přečtete zítra ve vydání), došlo mi, že pointa je hlavně v trapasu, který se stal. A tak mi k tomuto tématu pište své příběhy o tom...

  • Jak jste se chystala na své (první, nebo jiné důležité) rande a jak to nakonec dopadlo?

Příběhy mi zasílejte do redakčního e-mailu:

Za svůj příspěvek můžete získat hezký dárek, totiž hru Kama Poker od Albi. Tedy pokud ho pošlete do uzávěrky tématu 16.7.2013, 15.00 hodin a bude uveřejněn v novinkách magazínu.

poker

Reklama