Kdo má zvíře, ví, jaké jsou s ním občas starosti. A někdy nezabírá ani ta nejsladší odměna... Jaké máte vy zkušenosti s odměňováním svých zvířecích mazlíčků?

Na naši kočku Janu zabírá spolehlivě jídlo. Obvykle jí dáváme suché granule nebo nějakou konzervu, a když dostane kousek salámu nebo buřta, je na ní vidět, že má radost. Jinou odměnu si u kočky neumím představit, na procházky s ní nechodíme, natož do nějakého zvířecího salónu nebo na výlety.

Nedávno dostaly obě děti k narozeninám křečky. S těmi je to ještě horší. Stačí jim, když dostanou najíst, zahrabou se do pilin a spí, žádnou jinou odměnu nepotřebují. A to, že si je děti chovají a povídají si s nimi, mají asi spíš za trest. :-)

Jak to máte vy?

Tématem zítřejšího dne je: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

  • Máte doma nějaké zvíře? Jaké?
  • Co na něj zabírá, máte nějakou vyzkoušenou věc?
  • Čím ho odměňujete - jídlem? Procházkou? Návštěvou psího salónu? Nebo třeba výletem?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Tak neváhejte a pošlete nám svůj příspěvek do zítřejších 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ODMĚNA.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama