Novinka v kalendáři akcí RunCzech se koná v zítra, v úterý 19. dubna 2016 od 17 hodin. Start závodu je na Výstavišti v Praze 7 Holešovicích. Trasa závodu určeného pro čtyřčlenné týmy vede po pražské Stromovce. Každý člen týmu běží jedno kolo, tedy pět kilometrů.

klarka beh 2

Už dva měsíce s kamarádkami trénujeme a zítra se moc těšíme na akci! Uběhnout pět kilometrů je i pro začátečníka dobrá výzva a dobrý pocit, že to bez problémů zvládneme. Tak nám zítra držte palce, ať se nám to povede a neprší.. Naše skupinka má název Fajné holky a máme všechny červená trička, abychom se dobře rozeznaly v chumlu předávky štafetového kolíku. Podám ve středu zprávu, jak jsme dopadly a jaká byla celá akce.

klarka beh

Na start O2 Pražské štafety 4x5 se postaví také řada známých osobností. Ve startovním poli se objeví textař a spisovatel Michal Horáček, herec a moderátor Dalibor Gondík, tým modelek v čele s Evou Čerešňákovou, kardiochirurg Pavel Pafko, redaktor Petr Svěcený, štafeta Českého olympijského výboru tvořená Petrem Graclíkem, Martinem Doktorem, Veronikou Zemanovou a Jiřím Kejvalem, štafeta fotbalistek Dukly Praha a juniorů Bohemians 1905. Dále se můžete těšit například na bratry Jakuba a Matěje Smržovi, Dana Orálka, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu nebo Jakuba Wehrenberga. Účast na startu přislíbila také fotbalová legenda Antonín Panenka.

klarka beh 3

Na další zajímavé běhy se můžete podívat na stránce www.runczech.com/cs

Reklama