Každá vůně se skládá z ingrediencí, které svojí kombinací vytvoří jedinečnou směs. A také díky ní si uchováváme v paměti mnohé momenty ze života, či pocity s nimi spojené. Vůně nás provází při běžných i mimořádných událostech, je naší součástí a poznávacím znamením pro okolí. Doslova vystihuje naši osobnost. Jakou roli hrají vůně v životě Dary? To nám přiblížila v krátkém rozhovoru.
5ba20a32480c3obrazek.jpg

Je vůně, která se Vám vybaví z dětství? Jaké pocity s ní máte spojené?

Piškoty. Vůně dětských piškotů je podle mě nejkouzelnější vůně. A také nejkrásnější vzpomínka na časy, když jsem byla maličká. Naše rodina, bratislavský byt, sestra, všechny ty společné vylomeniny. A táta, který mi vždy k pohádce přinesl čaj a piškoty. Nejprve jsem je vždy namáčela do čaje a pak položila na jazyk. Když zavřu oči, vybavuji si jejich vůni a chuť ještě dnes.“

Jaké jsou pro Vás nejpříjemnější vůně?

Zázvor, limetka, jasmín, santalové dřevo, pačuli, růže, pomeranč, mandarinka, hruška, cedrové dřevo, frézie, vanilka, jantar, ostružiny, levandule, vůně medu... Ani nevím, čím skončit. Příroda nabízí tolik překrásných vůní. Nemám jednu, ale hned několik, které si mě dokáží podmanit.
5ba20e69ec92eobrazek.jpg

Co je pro Vás základní ingrediencí ženskosti?

„Úsměv. Když ženě chybí na rtech úsměv, je všechno ostatní zbytečné.“

Používáte jeden parfém nebo vůně střídáte?

5ba20a48af608obrazek.jpgJsem ten typ, který má v koupelně vždy několik vůní. Nestává se mi, že bych měla stejnou náladu celý den, natož týden. Přesně proto mám připraveno hned několik variant, které vždy dokonale podtrhnou atmosféru dané chvíle. Dopoledne mám ráda lehké osvěžující vůně. Vyplývá to z charakteru věcí. Tato část dne je totiž vždy o cvičení. Večer s vůněmi rozhodně více experimentuji. Líbí se mi být “rozpoznatelná„. Originální a svá. Něco jako když člověk vyčnívá z davu.

Co Vás dokáže zaručeně rozzářit?

Kromě úsměvu mé Laury, dobré písničky a dobré jídlo! Také lichotky. To, když si koupím něco, po čem jsem toužila. A jako správná žena nesmím zapomenout na dobrý krém, make-up, řasenka či parfém.“

Parfém Luminata reflektuje světlo, které má v sobě každá žena. Jak vnímáte pojem „vnitřní světlo“ Vy?

Je to právě to vnitřní světlo, které vychází z naší podstaty. Ta vibrace, která říká, že nám je dobře. K tomu, abychom takto zářily, potřebujeme cítit lásku. A nemluvím jen o té, mezi mužem a ženou. Láska má mnohem více podob a vůní. Láska je štěstí, spokojenost, rovnováha, klid i občasný neklid, který nás přirozeně žene vpřed. Jako elektrický proud. Permanentní pohyb euforie. Občas záříme méně, jindy více. Ale udržovat v sobě to vnitřní světlo je jak udržovat věčný oheň. Povinnost. My samy musíme chtít a snažit se nejvíce.

Nový parfém od Avonu se objeví i ve Vašem novém videoklipu. Prozraďte nám o tom víc.

Že se parfém LUMINATA objeví v mém novém videoklipu SESTRY není náhoda. Právě zmíněné vnitřní světlo je jedna z myšlenek této písně. My sestry, myšleno my ženy, máme mezi sebou zvláštní spojení. Jedna druhou přiběhneme rozsvítit, když v ní na chvíli něco zhasne. Nebo by to tak alespoň mělo být! Já i moje tanečnice, sestry z Daraforce, vyznáváme tuto filozofii. Fandíme ženám. A naší hudbou i její vizualizací se snažíme o další šíření této myšlenky.“
5ba20a83dacb9obrazek.jpg

Okouzlující kompozice nejnovějšího parfému od Avonu podtrhne vaši svůdnost bujnými tóny bílé pivoňky s akcentem šťavnaté hrušky a sladké vanilky. Autorem vůně je Maurice Roucel, tvůrce oblíbených vůní pro DKNY, Celine Dion nebo Gucci. Vůně Luminata zaujala i tvář Avonu Daru Rolins. Dara miluje u parfému být rozpoznatelná, originální a svá - mít pocit jako když svítíte v davu, jako když záříte... Co kromě úsměvu a zapamatovatelné vůně patří ke každé ženě čtěte zde.

V nové kolekci také naleznete:
5ba37d21741baobrazek.jpg

K pestrým podzimním novinkám jsme pro Vás připravili také soutěž, ve které vyhrává každý. Těšit se můžete na garantované slevy na vybrané novinky z AVON katalogu 15/2018,  každý den losování o iPhone a taky na hlavní výhru - osobní automobil Citroen C3 ve speciální AVON úpravě.

Soutěž probíhá od 27.9. do 24.10.2018. Jak se do soutěže zapojit a všechny potřebné informace jsou dostupné u Vaší Avon Lady/Avon Gentlemana nebo www.avon.cz/soutez