the pool

Se zcela novým konceptem seznamování přichází projekt The Pool. Nejedná se o seznamku, ale o exkluzivní lifestylový klub pro lidi, kteří nemají partnery. Namísto nekonečného kolotoče prohlížení profilů, chatování a randění naslepo, zde jde zejména o to, si své single období skvěle užít. The Pool je pro nezadané, kteří se nespokojí s málem, váží si svého času a nebaví je nabízet se na trhu jako kuchyňský spotřebič s příslušnými informacemi o funkcionalitě a návodem k použití.

  • Členové navštěvují pestrý koktejl akcí, kde si na chuť přijdou milovníci jídla a dobrého pití, cestovatelé i kulturní fanoušci. Akce jsou připravené na míru a vždy výhradně pro členy, s jistotou tedy nenarazíte na nikoho s prstýnkem. Podle jejich zaměření se tak potkáte s lidmi, kteří preferují podobný styl zábavy a mají stejné zájmy. Kromě společného tématu je příjemné nacházet se v prostředí, kdy víte, že jsou všichni na stejné lodi - tedy bez partnera.

the pool

  • Karty jsou na stole, nemusíte se bát, že bude mít pleš, která pod čepicí na fotce nebyla vidět, ani že má o deset  let více a stejný počet centimetrů méně než uvádí na profilu. Řeč těla vám taky napoví daleko více než chladný textový odstavec, který si můžete interpretovat na několik způsobů. My ženy toužíme po romantice, která se ze seznamování pomalu vytrácí, po náhodném setkání a pohledu do očí, který může znamenat mnohé a také nic. Je pro nás důležité jak daný muž voní, jaký má hlas a jak se chová ve skupině dalších mužů a žen. Z dané situace snadno vyplyne, jestli je galantní a bude s vámi jednat upřímně a s úctou, nebo jestli je jeho největší zájem on sám a vy byste měla být pouhou ozdobou po jeho boku.

the pool

Nikdo vám samozřejmě nezaručí, že na první akci The Pool narazíte na pana Božského! Ale to není hlavním cílem. Důležité je nevzdávat se ani v lásce ani ve vztazích k lidem celkově. Nesedět a pasivně neočekávat, že princ na bílém koni dorazí do vašeho obýváku a bez jakéhokoliv přičinění. V době emancipace, kdy se mění role mužů i žen, je důležité být sama sebou, jít si za tím, co chcete, zkoušet nové věci a v neposlední řadě si to umět užít. Nikdy totiž nevíte, kde na koho narazíte!

Reklama