garnierTaky jste si už někdy před zrcadlem při pohledu na svoji pleť řekla: „Kéž bych mohla vrátit čas aspoň o pár let zpět!“ Bylo to ale takovéto zbožné přání, o kterém dopředu víte, že se nedá splnit?

My Vám ale toto přání splnit umíme! Vrátíme vaši pleti pět let zpět!

Doslova strojem času je převratná novinka od Garnier s názvem ULTRA LIFT remodelační krém, která vzdoruje zákonům přitažlivosti. Nejde o žádný trik, ale o výsledek sedmileté práce odborníků z laboratoří Garnier, kteří v tomto krému dokázali spojit látku Pro-Xylane™ a ultrasilné vypínací prostředky nové generace. Výsledkem je redukce vrásek, remodelace kontur obličeje, vypnutí pleti a celkově hladší, pevnější a jemnější pokožka.

garnierULTRA LIFT remodelační krém má mnoho NEJ:

  • Unikátní složení je chráněno 3 patenty.
  • Dosud nevídaná garantovaná účinnost.
  • Vynikající a průlomová textura, které z každé aplikace udělá zážitek.
  • Prémiové luxusní balení.

Jaké jsou 3 patenty v tomto krému?

1) Pro-Xylane™ z výtažku z buku je ekologicky nezávadná molekula, která vzešla z tzv. zelené chemie. Byla objevena po sedmi letech výzkumu a pochází z extraktu z dubu. Jde o velmi účinnou molekulu působící proti stárnutí, která obnovuje a vyživuje přirozenou hmotu kůže, zvyšuje tvorbu kolagenu, který zvyšuje hutnost a posiluje strukturu pleti.
2) Unikátní liftingová technologie - Vypínací agent a sacharidový derivát. Jde o kombinaci pevných a flexibilních vláken poskytující okamžitý liftingový efekt a komfortní pocit. Vlákna se po absorpci rozvinou ve flexibilní mikrosíť, které dokonale obepne kontury obličeje vypne pleť.
3) Vynikající textura - Dvojnásobně gelovaná inverzní emulze zaručuje originální hutnost krému, avšak při aplikaci okamžité tání textury pod rukama, což má za následek osvěžující požitek pro všechny smysly.

Znaky stárnutí

garnierV laboratořích Garnier provedli studii zkoumající, jak ženy vnímají stárnutí. Tento proces se často spojuje se vznikem vrásek. Vrásky však nejsou jediným projevem stárnutí. Dotázané ženy uvedly, že mají pocit, jakoby jejich pleť natrvalo „poklesla". Mladá pleť vypadá jasně, pružně a hladce. S přibývajícím věkem ale svou pružnost ztrácí a vrásky se tvoří rychleji. Po 30. roku věku se obnova buněk zpomaluje. Pokožka má sklon ztrácet vláčnost, objevují se postupně vrásky a pleť ztrácí svou původní pevnost.

Garnier nyní nabízí ženám účinné řešení a zasahuje efektivně proti vráskám i „povadlé" pleti.

Inovace 2010: Garnier ULTRA LIFT, remodelační krém

  • Redukuje vrásky
  • Obnovuje kontury obličeje
  • Vypíná pleť v oblasti krku

Získejte zpět až pět let!

Čtyřtýdenní test

Po čtyřech týdnech vypadá tvář o 71 % napnutěji, než ženy očekávaly.
Kontury vypnuté o 17,2 % - což podle dermatologické škály atlasu stárnutí laboratoří L´Oréal znamená návrat pleti o 5 let zpět!
88 % žen uvedlo, že se jejich pleť zpevnila, 92 % z nich zaznamenalo také její vzrůstající pružnost. 82 % žen považovalo svou pleť za hladší a 86 % dotázaných o ní mluvilo jako o méně povadlé. Výsledkem je tedy prokázaný účinek.

Výsledkem používání krému Ultra Lift:

1. Pleť je méně poznamenaná časem
2. Obnovené kontury krku se zvedají
3. Vrásky jsou méně viditelné
4. Kontury krku a obličeje vypadají lépe

(L'Oréal Métiers Qualitative Study "Exploratory Study on Ageing of the Skin and Face", březen 2000)
Hodnocení klinického skóre povadlosti pokožky se zúčastnilo 38 žen.


Garnier ULTRA LIFT remodelační krém najdete ve vybraných prodejnách za doporučenou cenu 279 Kč.

Další informace o ULTRA LIFT remodelačním krému se dozvíte ZDE.

Garnier také přichází s úžasnou nabídkou vánočních balíčků, které si nemůžete nechat ujít. Podívejte se, čím můžete udělat pod stromečkem radost ZDE.

Další produkty od značky Garnier naleznete na stránkách www.prokrasnetelo.cz

Garnier pro Vás také připravil úžasnou soutěž o tento průlomový produkt Garnier ULTRA LIFT remodelační krém. Soutěžte ZDE.

 

Reklama