Řešení nabízí oblíbená značka Gliss Kur, která právě představila ošetřující regenerační bezoplachové spreje Gliss Kur Beauty Milks. Jejich nemastná a lehká receptura obsahuje mléčný protein a nektar z květů. Vlasy vyživuje a poskytuje jim zdravě vypadající lesk a okamžitou vitalitu. K dispozici jsou dvě varianty – pro regeneraci nebo lesk vlasů. Nechte své vlasy opět zazářit!     
 
Těžko se vyhnete vnějším vlivům, které negativně působí na vaše vlasy a vybírají si svou daň. A nejde jen o sluneční paprsky, které je zatěžují teď v létě. V potaz musíte vzít i každodenní styling, barvení nebo nečistoty z ovzduší. Každodenní život může být zkrátka stresující a vlasy se s tím musí nějak vypořádat. Je načase, abychom vlasům něčím také prospěli. Regenerační bezoplachové spreje Gliss Kur Beauty Milks jsou pro vaše vlasy to pravé řešení. Vyberte si jednu z variant, která bude odpovídat potřebám vašich vlasů.
5b4f48882cf1fobrazek.png

  • Gliss Kur Beauty Milk Glossing je přípravek určený pro poškozené a zatěžované jemné vlasy. Nabízí recepturu s vyživujícími mléčnými proteiny vyvinutou speciálně pro extra jemné vlasy bez lesku. Díky tomu zajistí jejich regeneraci, zkrášlí je a nádherně rozzáří.
  • Gliss Kur Beauty Milk Repairing je přípravek určený pro poškozené a suché vlasy, která přesně zacílí na poškozená místa vlasu a zajistí jejich regeneraci do hloubky. Vlasy tak budou hebké a zářivé.

Tyto jemné ošetřující spreje krémové konzistence kombinují mléčný protein s esenciálním nektarem z květů. Začnou působit ihned po aplikaci. Jejich mimořádně odlehčená receptura dodává vlasům jemnost a lesk, aniž by je zatěžovala nebo zanechávala pocit mastnoty. Vlasy nejen, že vypadají zdravěji a leskleji, ale jsou silnější a hladší. Spreje není třeba oplachovat.
 
Portfolio Gliss Kur Beauty Milk:

  • Gliss Kur Beauty Milk Glossing, 150 ml – 140 Kč
    Nabízí odlehčenou nemastnou recepturu pro krásný a zdravý lesk jemných a slabých vlasů.
  • Gliss Kur Beauty Milk Repairing, 150 ml – 140 Kč
    Nabízí ošetření plné lehkosti, které vlasy hloubkově vyživí a zregeneruje bez zatížení.

Přípravky Gliss Kur Beauty Milk jsou k dostání v maloobchodní síti od května 2018.

www.schwarzkopf.cz

Reklama