Jako jeden ze znaků stárnutí pleti se od 30. roku života začínají na pleti objevovat první pigmentové skvrny. Trápí vás tento problém?

Bělicí řada s omlazujícím účinkem s aktivním komplexem Clear Expert® pro všechny typy pleti

pletProdukty této řady postupně zesvětlí, rozzáří vaši pleť a zmírní až odstraní pigmentové skvrny a působí jako prevence vzniku nových skvrn regulací tvorby melaninu.

Jako jeden ze znaků stárnutí pleti se od 30. roku života začínají na pleti objevovat první pigmentové skvrny. Tento proces je nevyhnutelný zejména u světlé pleti. Skvrny jsou nejdříve světle béžové a postupně tmavnou, pokud nejsou ošetřovány nebo chráněny před slunečním zářením. Narušují jednotný a přirozený vzhled pleti. Pigmentaci mohou způsobit i některá kožní onemocnění, hormonální nevyrovnanost nebo léky způsobující citlivost na světlo (léčba alergie, antidepresiva, dezinfekce apod.).

pletNEOBSAHUJE PARABENY, MINERÁLNÍ OLEJE, PROPYLENGLYKOL, INGREDIENCE ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU (kromě včelího vosku), GENETICKY MODIFIKOVANÉ ORGANISMY

Exfoliační lotion
EXFOLIATING LOTION

pletLotion je prvním krokem v každodenní péči pro zesvětlení, odstranění pigmentových skvrn nebo jako prevence. Obsahuje navíc ßHA (kyselina salicylová a polysacharidy z akátu) pro exfoliaci a zesvětlení. Dále oligosacharidy pro zdokonalení celkového vzhledu pleti. 125 ml.

Aplikujte každý večer tamponkem na vyčištěnou pleť zejména na místa s výskytem nežádoucích pigmentací.

Cena: 790 Kč
VT2855


Zesvětlující regulační sérum
BRIGHTENING REGULATION ESSENCE

pletSérum je druhým krokem programu. Zesvětluje, zjemňuje a nápadně vylepšuje celkový vzhled. Působí i jako prevence vzniku nežádoucích pigmentací. Obsahuje kromě Clear Expert® i ßHA pro exfoliaci a zesvětlení, oligosacharidy pro zmatnění a stažení pórů a polysacharidy pro intenzivní hydrataci. 30 ml.

Aplikujte ráno a večer pod Zjemňující rozjasňující fluidum nebo krém na celý obličej, krk a dekolt. Používejte jako kúru 2-3x ročně.

Cena: 2 790 Kč
VT2860


Zesvětlující vyhlazující fluidum
SMOOTHING BRIGHTENING FLUID

pletLehké fluidum je skvělé na léto nebo jako denní péče pro smíšenou pleť. Clear Expert® zesvětluje a odstraňuje skvrny, aktivní látka Aldenin® omlazuje podporou produkce kolagenu a mangové máslo vyživuje. 50 ml

Aplikujte denně ráno a/nebo večer.

Cena: 1 890 Kč
VT2865


Zesvětlující vyhlazující krém
MELT-IN SMOOTHING BRIGHTENING CREAM

pletKrém je určen pro zimní období na noc nebo pro suchou pleť i během dne. Má bohatou, ale matnou a dobře se vstřebávající texturu. Clear Expert® zesvětluje a odstraňuje skvrny, aktivní látka Aldenin® omlazuje podporou produkce kolagenu, bambucké máslo intenzivně vyživuje a hydratuje. 50 ml.

Aplikujte denně ráno a/nebo večer.

Cena: 1 990 Kč
VT2870


Bělící koncentrát Unizones® pro lokální použití
CLEARING CORRECTOR

pletKaždodenní používání této bělicí emulze zmenšuje velikost a intenzitu pigmentace. Obsahuje i výživné bambucké máslo. 30 ml.

Denně ráno a/nebo večer prstem vetřete malé množství přímo do skvrny.

Cena: 1 190 Kč
VT2875

Více na http://www.aprodelta.cz/Belici-omlazujici-rada