Zajímáte se o novinky ze světa omlazení a plastické chirurgie? Máte povislou povadlé kontury obličeje? Pak pro vás máme zajímavý tip!

Výzva!

Česká klinika plastické chirurgie Perfect Clinic Praha hledá pro své promo video zájemkyni o miniinvazivní zákrok plastické chirurgie - lifting obličeje pomocí 3D nití v hodnotě 15-25 000,- Kč (dle počtu použitých nití). Více o zákroku se dozvíte zde: http://www.perfectclinic.cz/novinky nebo v našem článku Lifting obličeje pomocí nití - současný hit plastické chirurgie. Chcete se stát naší modelkou a zároveň díky reportáži získat zdarma tento zákrok? Šanci mají ženy ve věku 30 - 50 s povadlými konturami obličeje, které chtějí vypadat lépe a omladit svůj vzhled.

face

Ze zaslaných fotografií klinika plastické chirurgie Perfect Clinic Praha vybere jednu ženu pro účel videoreportáže. Ze zákroku bude pořízeno promo video a foto.

Pokud se chcete zúčastnit reportáže dle popsaných podmínek, pošlete na email perfecte@perfectclinic.cz tyto vaše osobní údaje: jméno, věk, bydliště, email, kontaktní telefon a dvě fotografie obličeje zpředu a z poloprofilu.

Perfect clinic

 

Uvedením Vašich údajů souhlasíte se zpracováním údajů společnosti Perfect Clinic s.r.o. za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronické komunikace dle zákona č. 480/2004 Sb. Berete na vědomí, že máte práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžete bezplatně a písemně kdykoliv na adrese Společnosti odvolat či doplnit.

Čtěte náš článek

Lifting obličeje pomocí nití - současný hit plastické chirurgie

 

 

 

Reklama