Chcete žít zdravě a nevíte, jak na to? V knize zdraWě? hRAWě! najdete spoustu zajímavých a chutných receptů. Uvidíte, že namixovat zdravý životní styl bude jednoduché. Bez výkonného pomocníka jako je multifunkční mixér Vital Blend se ale neobjedete.

gg

Nechte se inspirovat a získejte zdarma knihu zdraWě? hRAWě! Jediné, co pro to musíte udělat je zaregistrovat se do formuláře na stránkách eta.cz.

Celá akce trvá v období od 20. 4. 2016 do 20. 6. 2016 na stránkách www.eta.cz/zdrawehrawe.

Jako unikátní kód do formuláře zadejte ETAZENAIN16.

teta

 

Stolní mixér Vital Blend

Vital Blend od značky ETA není jen vysokootáčkový stolní mixér, ale multifunkční pomocník, který mixuje, míchá, seká, drtí led, pomůže s přípravou zmrzliny, pomazánek, oříškových másel a je především specialistou na smoothies – v dnešní době tak oblíbené zdravé nápoje. Je vhodný i na přípravu RAW stravy.

Díky nadstandardně vysokým otáčkám (až 28 000 za minutu) a vysokému výkonu 1600 W rozmixuje zcela dohladka i tak tvrdé suroviny jako je červená řepa nebo arašídy během pár sekund. Vzhledem ke krátké době mixování se Vital Blend skvěle hodí pro přípravu syrové RAW stravy. Speciální šestiramenný nůž s nerezovým ostřím BlendeX se dokáže roztočit neuvěřitelnou rychlostí 420 km/h. Je to opravdová formule mezi kuchyňskými spotřebiči.

Více informací najdete ZDE.

Reklama