RIMMEL London přináší oslnivé lesky na rty Vinyl Gloss a Vinyl Stars, díky nimž budou vaše rty zářit z každého úhlu pohledu. Získejte lesk dokonalých rtů!

 

Lesky Vinyl Gloss představují nový rozměr záře – vaše rty budou hladké a lesklé jako zrcadlo a tak syté, že budou přímo překypovat barvou. Lehká, nelepivá a pečující formule přilne na vaše svůdné rty s vysokou zářivostí a vytvoří nádherná plná ústa. Dokonale lesklé rty, které nikdy nelepí.  

 

Pokud jste připraveni zcela prozářit váš vzhled a vytvořit skutečnou jiskru, vyzkoušejte Vinyl Stars – jedinečný způsob, jak se skutečně blýsknout. Prizmatické perličky září jako hvězdy a svými stříbrnými a zlatými odlesky dodávají rtům nádherné šťavnaté zakončení. Vyleštěte své rty s lesky Vinyl Stars a uvidíte létat jiskry!

 

Kromě toho, že Vinyl Gloss a Vinyl Starss dodávají rtům zářivý lesk, také vaše rty díky pečujícím ingrediencím ošetřují. Šťavnatý komplex z bambuckého másla, extraktů z ženšenu a oleje z hroznových semínek ochraňuje a zvlhčuje rty, zatímco vitamíny A, C a E rty vyživují. A co navíc – lesky obsahují také antioxidační složku z výtažků ze zeleného čaje. Pečujte o své rty!

 

Elegantní a zářivé balení předznamenává dokonalou, bezchybnou záři. Uzávěr na svém vrcholu hrdě vystavuje vytlačenou korunku Rimmel a jeho burgundská barva kontrastuje se zářivými odstíny svítícími skrze průhledné balení. Díky jednoduchému aplikátoru snadno vytvoříte super lesk.

 

Zářivé a lesklé, třpytivé a jiskřivé – úchvatné rty v každém okamžiku. To je „the London look“.

                                                                    SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

LESKY NA RTY vinyl gloss a vinyl STARS

 

OD RIMMEL LONDON

 

 

 

 

Rimmel Vinyl Gloss a Vinyl Stars                     Třpytivé a oslňující lesky pro zářivé a krásné rty. Nádherné barvy, báječný lesk, zvlhčující a pečující složky.

 

 

Rimmel Vinyl Gloss                 6 svůdných barev – 111   Demure,  113   Smitten, 115 Snog, 117 Mischief, 121 Pampered, 122 Read my lips

 

 

 

Rimmel Vinyl Stars                  6 zářivých odstínů - 174 Glimmer, 178 Love Bug, 180 Star Kissed, 181 Bite Me!, 193 Lick your lips, 196 Try Me!

 

Orientační maloobchodní cena: 129 Kč / 155 Sk.

Více hledejte na stránkách www.coty.cz

 

Reklama