I když to tak nevypadá, tak při ručním mytí na ohřívání vody spotřebujete víc energie, než potřebuje myčka Stejně tak i spotřeba vody je větší, než kolik využívá myčka na jednu várku nádobí. Takže mytím v myčce potěšíte přírodu, kdy jste maximálně ekologičtí, jelikož neplýtváte vodou. To vše za vás obstarají myčky na nádobí od tradiční české značky MORA, které vás okouzlí svou nejmodernější technologií.
5d89d8d17595cobrazek.png

Myčka se v uplynulých letech stala nedílnou součástí domácností, ve kterých je zapínána i několikrát denně. Dalšími nespornými výhodami v použití myček je i větší hygiena. V myčce se nádobí umývá při teplotě 60 stupňů a vyšší, což by vaše ruce určitě nezvládly. Tato teplota ničí bakterie a zaručí hygienickou čistotu.
5d89d8e7abf8cobrazek.png
Myčka MORA IM 690 nabízí mnoho skvělých funkcí, díky kterým budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model disponuje úspornou energetickou třídou A+++, díky tomu je mytí co nejefektivnější a sušení vám přináší maximální úsporu při jejím provozu. Funkce SušeníPlus zajistí nádobí plné lesku a perfektně vysušené. Po ukončení programu dojde k automatickému pootevření dvířek, tak aby mohla odejít zbytková pára. Vzduch tímto přirozeně proudí do myčky a umyté nádobí všech tvarů i materiálů vám díky tomu perfektně uschne. Z myčky tak vyndáte dokonale lesklé a vysušené nádobí. Tento systém je navíc velmi efektivní, jde o přirozeně rychlé vysušení při nízké spotřebě energie. Total AquaStop vás nechá v klidu. Už se nemusíte bát úniku vody z myčky a následného vytopení. Funkce AquaStop se v případě potřeby automaticky aktivuje, odstaví přívod vody a zároveň čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže myčky. Díky funkci Odložený Start je možné naprogramovat automatické zapnutí myčky až 24 hodin předem, takže čas mytí můžete ideálně přizpůsobit chodu domácnosti. Samozřejmostí je úsporný ECO program, rychlý 20minutový program, AUTO program či 1/2 program mytí.
cena: 12 990 Kč

Od 16.9.2019 do konce listopadu máte jedinečnou šanci některou z těchto skvělých myček získat za polovinu její ceny.

Protože při koupi vybraného setu v tomto období: trouba, varná deska a odsavač par získáte vybranou myčku MORA za polovinu.

Také si můžete na www.mora.cz od 1.  října zasoutěžit o krásné cyklodresy MORA.

Soutěž bude probíhat po dobu dvou měsíců ve čtyřech kolech, každých 14 dní tak máte možnost soutěžit o 400 dámských, dětských a pánských cyklodresů.

Celkem jich rozdáme 1600.

MORA je PLNÁ ŽIVOTA. Spolu nám to šlape už od 1825.

www.mora.cz
 
5d89d9197e7beobrazek.png 
 

Reklama