Jste sportovní typ, máte přirozený projev, fyzickou zdatnost, intelekt a smysl pro humor? Neváhejte a zašlete svou přihlášku do lifestyle show propagující kulturu těla, mysli a duše. WELLNESS CELEBRITY SHOW, soutěž o MISS & MR. WELLNESS 2007 je výzvou pro všechny muže a ženy, starší 18 let, kteří sportují pro svůj dobrý pocit a jsou v pohodě a fit...

Konkursu na finalisty show se může zúčastnit každý muž a

žena starší 18 let, české nebo slovenské národnosti, pokud

v předešlých 2 letech nestartoval(a) na mistrovství republiky v jakémkoliv sportu. Přihlášku naleznete ZDE!! Případně ve 100 sport centrech. Vyplňte ji, přidejte aktuální fotografie (postava, obličej) a nejpozději do 9. listopadu odešlete na adresu: Wellness Club, Václavská 10, 120 00 Praha 2.

Ze zaslaných přihlášek si na 17. listopadu do TOP HOTEL Praha pozveme 50 mužů a žen, ze kterých vzejde 12 finalistů. Pro ty jsme připravili víkendová soustředění finalistů na: 24.-25. listopadu a 8.-9. prosince. Natrénujete zde všechny soutěžní disciplíny, abyste předvedli co nejlepší výkon na finálovém galavečeru v neděli 16. prosince v kongresovém sále TOP HOTEL Praha. Záznam show odvysílá TV NOVA.


A v jakých disciplínách se ve finále lifestyle show bude soutěžit:

  1. Wellness test, znalostní rozhovor s Ivou Kubelkovou
  2. Aerobik s Davidem Hufem - nacvičená sestava (ženy)
  3. Jízda na veslovacím trenažeru - 300 metrů na čas (muži)
  4. Módní přehlídka ve sportovním oblečení a obuvi
  5. Volná disciplína - minuta na předvedení sestavy

Program WELLNESS CELEBRITY SHOW zpestří překvapivé sportovní výkony celebrit, zazpívá Jiří Korn & Wings, Lucie Vondráčková & If, Peter Nagy a Michal Hudček. Lifestyle show moderuje vtipná Iva Kubelková. Souběžně proběhne wellness výstava výrobků a služeb. Vítězové získají titul MISS & MR. WELLNESS 2007 a exotický zájezd od MARCO POLO za 100.000 Kč! Finalisté budou mít nezapomenutelné vzpomínky a rozdělí si ceny v celkové hodnotě 100.000 Kč. Neuděláme z vás hvězdy, ale poskytneme vám příležitost být lepší, než jste nyní.

 

PŘIHLÁŠKY a reportáže z minulých ročníků naleznete na www.wellnessclub.cz Přihláška ke stažení ZDE!

V každém z nás je ukryt neuvěřitelný vnitřní potenciál. A kolikrát jste si už v duchu říkali, kdybych dostal(a) příležitost, podporu a optimální zázemí. Já bych všem ukázal(a), co ve mně vězí! Nepromarněte svou příležitost a přijměte výzvu osudu...

Reklama