Zelené oči s pohledem šelmy, modré oči připomínající studánky či oříškově hnědé oči – kdo by nechtěl mít takové. Barvu očí si nikdo nevybírá, ale ruku na srdce, netoužíte občas po změně?

Dnes už to není nic nemožného.
Stačí si vybrat z široké nabídky barevných kontaktních čoček ACUVUEÒ 2 COLOURSÔ  firmy Johnson & Johnson Vision Care.
Pořiďte si novou neodolatelnou barvu očí a prožijte léto plné změn. Ve svých barevných představách se nemusíte nijak omezovat.

ACUVUEÒ 2 COLOURSÔsi můžete pořídit v sedmi přirozených barvách.
Volba nejvhodnější barvy závisí na vaší barvě očí a vzhledu, kterého chcete dosáhnout.

Krycí kontaktní čočky

Barvu všech očí změní krycí čočky ACUVUEÒ 2 COLOURSÔ. A to i v případech, kdy jsou oči velmi tmavé.
Výrobce je dodává v modré, šedé, zelené a medové barvě.

Tónovací kontaktní čočky

Skvělý kosmetický efekt dosáhnete i s tónovacími čočkami ACUVUEÒ 2 COLOURSÔ . Tónovací kontaktní čočky zvýrazní a rozjasní barvy světlých očí. Tyto čočky jsou dostupné v modré, modrozelené a zelené barvě.
Nezapomínejte, že s výběrem vhodných čoček je nutné se svěřit odborníkovi – kontaktologovi. Váš kontaktolog vám pomůže vybrat vhodnou barvu a poskytne zkušební pár kontaktních čoček ACUVUEÒ 2 COLOURSÔ .
Zároveň provede kontrolu vašich očí a zjistí, zda tento druh kontaktních čoček můžete nosit.

Barevné kontaktní čočky jsou určeny nejen pro osoby s potřebou korekce krátkozrakosti do – 6.00D, ale i pro ty, kteří korekci zraku nepotřebují.
ACUVUEÒ 2 COLOURSÔ neposkytují svým majitelům jen další prostředek k vyjádření vlastní individuality, ale také přirozený vzhled a naprosté pohodlí.

Čočky je možné nosit celý den a ne jen pro zvláštní příležitost. Vyznačují se vysokou propustností kyslíku, což umožňuje celodenní pohodlí a dlouhodobé zdraví pro oči. Navíc jsou vybaveny UV filtrem.

Více informací o ACUVUEÒ 2 COLOURSÔ a dalších výrobcích řady ACUVUEÒ můžete získat na infolince 235 004 100 a internetové adrese www.acuvue.cz.