Skvělá akce pro maminky školáčků!
Od 15.8. do 30.9. můžete při koupi kombinace výrobků (Persil  6 kg + Silan 2l, Palmex 6 kg + Perwoll 2l nebo 2x Rex 6kg) získat zdarma + školní tašku a penál. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant. Nabídka platí ve vybraných hypermarketech.

Jaké jsou benefity pracích přípravků Henkel?

Persil Power Perls
Díky kombinaci nejmodernějších bělících složek a optických zesvětlovačů včetně silnějšího účinku bělících perel Power Perls se bělící síla Persilu a jeho schopnost odstraňovat skvrny významně zlepšily. Persil tak opět potvrdil své výsadní postavení v boji proti skvrnám a vybělí prádlo výrazně lépe než ostatní prémiové prací prostředky. Pro ještě silnější a delší zážitek ze svěžesti byla vylepšena i vůně, která je více intenzivní a prádlo dlouhodobě nádherně provoní.

Palmex
Palmex je ideální a spolehlivý pomocník zejména pro rodiny s dětmi, které se potýkají se skvrnami různého původu. Nová receptura Palmexu nyní navíc přináší dokonalou pomoc při praní módních textilií, které často vyžadují praní při nízkých teplotách. Při praní na 40° je zapotřebí skutečně kvalitní prací prášek, který působí nejen na špínu na povrchu, ale důkladně prádlo propere a vyčistí uvnitř. Díky větší prací síle Palmex odstraní skvrny usazené hluboko ve struktuře látky a dodá prádlu maximální čistotu. Dokáže látku zbavit i těch nejodolnějších skvrn od krve, kakaa, čaje, kávy, vína, másla, trávy, borůvkové šťávy, atd.

Rex
Nový a vylepšený Rex Soda Effect obsahuje speciální složky vytvářející rozpustné látky, které vážou vápník ve vodě a zabraňují tak usazování vodního kamene ve vláknech. Vápník se totiž již po několika vypráních ve struktuře látky usadí a vaše oblíbené prádlo může rychle zešednout, Rex má nyní účinnější Soda Effect se složením proti vytváření vodního kamene z vápníku a dokáže tak vaše prádlo udržet zářivě bílé i po mnoha vypráních! Za přijatelnou cenu přináší Rex „chytrý způsob praní“. Rex nyní představuje novou voňavou variantu pracího prášku Rex Lemon Flowers s osvěžující vůní citrusových květů. Díky silnému čistícímu efektu a vůni zanechá vaše prádlo zářivě bílé a svěží!

Henkel znovu získal titul Volba spotřebitelů – nejlepší novinka
Spotřebitelé i čtenáři ocenili Persil Sensitive Koncept pro variantu pracího prostředku Persil Sensitive byl upraven podle přání českých spotřebitelů. Tento prací prostředek nyní rozhodnutím spotřebitelů získal titul „Volba spotřebitelů – nejlepší novinka 2006“ v kategorii péče o prádlo. Soutěžní program pořádá společnost ATOZ, vydavatel časopisu Zboží a prodej. O vítězích 24 kategorií rozhodovalo 2000 českých domácností v průzkumu výzkumné agentury GfK. Persil Sensitive je první prací prostředek na českém trhu pro citlivou pokožku ve spojení s nejvyšší prací silou. Tato inovace v roce 2005 otevřela zcela nový segment na trhu pracích prostředků.

Chcete se zapojit do soutěže a vyhrát krásné ceny? Soutěž probíhá ZDE

Reklama