Milé dámy, toužíte po změně, nebo jen chcete navrátit své ztracené sebevědomí? Právě teď je ta ideální šance jít do toho! Po menší odmlce tu máme opět další možnost přihlásit se do naší proměny. Tentokrát se o vás postarají zlaté ručičky odborníků ze salonu Dolce Diva.

Od dnešního dne (29. 6.) až do čtvrtečního večera (2. 7.) se můžete přihlásit do proměny vizáže v salonu Dolce Diva. „Ať máte jakoukoliv postavu, pracujete v jakémkoliv oboru, vždy si každý všimne, zda jste upravená. Máte krásnou pleť, vlasy vám září zdravím, máte lehký a vzhledný make-up a taktéž upravené nehty. To je to, co i ostatní nejvíce ocení a čeho si všímají. Určitě máte ve svém okolí nějakou dámu, která svými proporcemi nezapadá do dnešního ideálu krásy, ale řeknete o ní: „Ta má šmrnc, je krásně upravená.“ A právě v tom se snažíme pomoci my – tým salonů Dolce Diva,“ říká odbornice Veronika Kleinerová.

Pokud tedy toužíte po proměně, není nic jednoduššího než se právě teď přihlásit.

sd

  • Proměna jedné z vás proběhne v salonu Dolce Diva v Praze a je potřeba, abyste celý den proměny měla volný. Den, kdy proměna proběhne je buď 15.7. od 11hod. nebo 21.7. od 14hod. Z těchto dvou termínů si můžete vybrat, který by vám více vyhovoval.
  • Určitě je třeba počítat s tím, že se může jednat o radikální změnu! Samozřejmě je vše na domluvě, ale může se stát, že z dlouhých vlasů může výherkyně mít i slušivé mikádko. Je proto dobré být svolná ke všem variantám střihu a barev!

Jak se přihlásit?

  1. Na e-mail redakce@zena-in.cz nám zašlete dvě aktuální fotografie, na kterých je dobře vidět váš obličej! Do e-mail uveďte váš věk, jméno a kontakt.
  2. Napište nám také krátký motivační text, proč byste chtěla vyhrát.
  3. Do předmětu e-mailu napište PROMĚNA!
  4. Přihlásit se můžete od dnešního dne, 29. 6. až do čtvrteční (2.7) půlnoci.

Výherkyně bude vyhlášena v pátek (3. 7. 2015)

O výběru výherkyně rozhoduje redakce ve spolupráci se salonem Dolce Diva.

Reklama