n2.jpg

Bonami spustila komunitní soutěž, díky které budou moci města, obce, městské části, sousedské spolky, kluby a jiné komunitní organizace získat venkovní nábytek a dekorace pro své akce a setkávání.
 
Víte o venkovním místě ve svém okolí, kam by se hodily židle, lavice, stolky či osvětlení? Přihlaste se!

 6274e2cc87c3fblobid0.jpg
Máte kolem sebe krásné místo, kde byste si chtěli sednout a nemůžete? Chtěli byste ho proměnit v hipsterský koutek á la berlínské bistro? Nebo oázu klidu pro své komunitní akce či sousedský pokec, který nemusí vždy vypadat jako ve filmu Vlastníci? Vyhrajte venkovní posezení a dekorace Bonami pro malý plácek mezi domy, náměstí nebo vnitroblok, kam si chodíte povídat s partou lidí z okolí. Stačí se přihlásit na stránce Bonami.
obrazek.jpg

 
Díky soutěži budete mít možnost vybavit si veřejný prostor například hezkými lavičkami nebo posezením pro všechny, co se chtějí potkávat venku. Zapojte se a vyhrajte krásný venkovní nábytek. Určitě se bude hodit na příští akci vaší obce – třeba na letní slavnosti, trhy, nebo společné grilování.

6274e2ccb5bdfblobid1.jpg
 
Pošlete informace o soutěži těm, kterým by se mohla líbit. Sdílejte ostatním plakát soutěže, můžete ho také vytisknout a vyvěsit na obecní nástěnce.