Uvažovala jste někdy nad tím, jestli si nechat v kosmetickém salónu aplikovat umělé řasy? To je řešení velmi nákladné a navíc krátkodobé. Díky Oriflame si na závěr léta budete moci užít pocit filmově nekonečných řas, kterého docílíte pouze jedním tahem řasenky The ONEInstant Extension. Pohádkové vzezření můžete doplnit lehoučkou vůní Elvie opředenou severskými bájemi.

Zrodila se pohádková bytost

OriflameToaletní voda Elvieje inspirovaná příběhem švédské pohádkové elfky.Akcentuje čistou krásu přírody, přirozenost i divokou nespoutanost. Parfém se rozvoní na těle jako kytice konvalinek a bílých květů. Prachové bílé pižmo dodává vůni křišťálově čistý náboj. Flakónek je stylizován do tvaru léčivých kamenů, dohladka omletých průzračnou vodou severských jezer. Elvie přináší čistotu do víru velkoměsta a smyslnou lehkost bytí do vašeho osobního života.

Náš tip: nechte se inspirovat vzhledem lesních víl!

Elfky jsou proslulé svým zranitelným vzhledem, což je pro muže velmi atraktivní. Křehká žena jim dává příležitost se projevit v roli ochránce a hrdiny. Typický špičatý tvar uší sama nevytvoříte, zato můžete do protáhlého tvaru vytvarovat své oči pomocí pastelových stínů. Rozpusťte své vlasy, ozdobte je květy a oblečte volné, lehké šaty – zábava přichází…

Toaletní voda - Cena:  629 Kč

Oriflame

Objem:  50 ml

 

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz. 

Řasenka, co nahradí enormní délku umělých řas

OriflameNovou řasenku Instant ExtensionTheOne testovalo 103 žen, které prokázaly, že již s prvním tahem pozorovaly fantastické prodloužení řas. To díky inovativnímu spirálovitému kartáčku se 4 mm dlouhými vlákny a pružnému složení. Řasenka rychle zasychá a odolává proti rozmazávání. Vědci prokázali, že prodlužuje řasy až o neuvěřitelných 74%.

Řasenka - Cena: 239 Kč

Objem: 8 ml 

OriflameNáš tip: Při koupi řasenky The ONE získáte jemný odličovač voděodolného

make-upu jen za 39 Kč. Odličovač je vhodný i pro nositelky kontaktních čoček a hydratuje pleť kolem očí.

Nezapomeňte ani na hity z letního katalogu…

 

Regenerační lázně pro sluncem zkoušené vlasy

V létě potřebují všechny typy vlasů bez výjimky kůru. Časté máčení a slunění zanechává na vlasech trvalé stopy. Díky vysušení se znatelněji třepí konečky, vlasy hrubnou na dotek a stává se obtížnější je upravit. Kombinace šamponu a kondicionéru Eleo vaše vlasy během mytí oživí přírodním arganovýma vzácným růžovým olejem. Oleje revitalizují do hloubky a uhlazují povrch vlasu. Vlasy tak budou poddajnější pro nápadité účesy a rozpuštěné zahalí vaše ramena jako závoj vábící k pohlazení.

OriflameŠampon - Cena: 169Kč

OriflameObjem: 200 ml

Kondicionér - Cena:  169 Kč

Objem:  150 ml

 

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz. 

Pouhé mytí nestačí

Vaše vlasy potřebují stejně jako pleť vyživovací rituál. Maskou nahraďte kondicionér jednou týdně. Maska na vlasy z řady Eleo v sobě obsahuje ještě více pečujících látek než kondicionér, její účinky tak pocítíte okamžitě.  Vlasy výrazně posílí a provoní. 

OriflameMaska - Cena: 329Kč 

Objem: 125 ml

 

 Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

Olej na vlasy? Luxusní tečka.

Řada Eleo je nově obohacená hned o dva typy pečujících olejů – ochranný a vyhlazující. Olej můžete aplikovat jak na vlhké tak suché vlasy. Stačí rozetřít pár kapek v dlaních a rovnoměrně nanést na vlasy. Nebojte se tak učinit po každém umytí, ale i během dne.  Oleje jsou speciálně určeny pro ochranu a výživu vlasových konečků. Nemusíte se bát, že by vlasy působily mastně, přírodní lopuch kontroluje tvorbu vlasového mazu. Růžový a arganový olej vytváří ochrannou bariéru před nepříznivými vnějšími vlivy a dodává vlasům pružnost.  I díky vitaminu F zažijí vaše vlasy takovou proměnu, že se používání olejů Eleo hladce stane návykovým. 

OriflameVyhlazující olej - Cena: 279 Kč

OriflameObjem:  50 ml

Ochranný olej - Cena: 279 Kč

Objem: 50 ml

 

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz. 

Revoluční novinka v péči o odřené nohy

Puchýře trápí v létě snad každou z nás. Řešením jsou nehezké náplasti a následkem nepříjemná bolest při chůzi. Zasnily jste se někdy, jaké by to asi bylo, kdyby někdo vynalezl kouzelný sprej na nohy, který vytvoří neviditelnou bariéru mezi vašimi chodidly a obuví? Vaše sny se právě splnily. Sprej Feet Up Advanced vytvoří na vaší kůži ochrannou vrstvu díky technologii PRO-SHIELD s kašmírovými anti-třecími složkami. Sprej Feet Up znamená Oriflamekonec bolavé chůze. 

Sprej - Cena:  179Kč

Objem: 100ml

 

 Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

Reklama