Milé čtenářky,

 

zítra, respektive ve čtvrtek 3. 11., od 8 hodin do pátku 10 hodin máte možnost vyhrát peněžní hotovost! Nepromarněte příležitost udělat si před víkendem radost a obohatit svoji peněženku o nějakou tu korunu navíc. Pokud navštívíte stránky Žena-in.cz víckrát, zvyšíte tím svoje šance na výhru!

 

O co hrajeme?

 

1. cena: 2 x 1000 Kč

2. cena: 500 Kč

3. cena: 500 Kč

 

 

Pravidla jsou jednoduchá. Přihlášený uživatel obdrží za každý hodinový přístup na magazín Žena-in.cz číslo. Ze všech čísel, která budou rozdána, se pak vylosují čtyři čísla, která vyhrávají!

 

Nezapomeňte však, že v jedné hodině můžete obdržet pouze jedno číslo. Svá přidělená čísla si budete moci kontrolovat na stránkách našeho magazínu v průběhu celého dne na TOMTO MÍSTĚ

 

Například:

 

Přijdete na Žena-in.cz například zítra v rozmezí 9:00 až 9:59 obdržíte číslo 301. V pátek 8:00 až 8:59 obdržíte při vstupu na magazín např. číslo 1 540. 

Čili Vaše soutěžní číslo bude 301 a 1 540. Pokud vylosujeme číslo 1 540, vyhrála jste!

 

Pozn. redakce: Každý výherce má nárok pouze na jednu výhru. Takže pokud vyhrajete první místo, o druhé a třetí místo již nemůžete soutěžit.

 

Pokud si nepamatujete nebo neznáte tento typ soutěže, podívejte se SEM. V diskusi pod článkem jsou některé nejasnosti dovysvětleny…

 

Výherce zveřejníme v pátek do 12 hodin. Připomínáme, že o výhru se musí čtenářky přihlásit do pondělního večera, tzn. 7. 11. 2005, na e-mail radek.kriz@zena-in.cz .

  

Držíme Vám palce!

 

Reklama