Pro účast v soutěži stačí zakoupit jeden z deodorantů značky Borotalco a nahrát účtenku na soutěžní webovou stránku www.borotalcosoutez.cz během trvání soutěže, která probíhá od 1. 6. 2023 do 31. 7. 2023. Poté stačí jen čekat do 31. 7. 2023, kdy se uskuteční losování a můžete vyhrát balíček na výlet!

Výherci budou mít možnost si sami vybrat termín výletu pro dvě osoby. Výherní poukaz bude platný do 31. 12. 2024. Soutěž je otevřena pro všechny účastníky, kteří zakoupí soutěžní produkt na území České republiky.

Buďte součástí této úžasné soutěže od značky Borotalco a vyhrajte nezapomenutelný víkend v Dolomitech!

649c101741a38blobid0.png

Nově i pro muže
Borotalco představuje 8 nových výrobků pro muže. Tato pánská řada nejen ohromí svými unikátními vůněmi, ale také nabízí pokrokovou technologii, která eliminuje nepříjemné pocení až na 72 hodin. Kromě toho nabízí tato řada unikátní vůně, včetně jantarové vůně s vanilkovým základem a aromatickými citrusovými tóny, pižmovou vůni s jemnými dřevitými tóny a klasickou vůni Borotalco s pudrovým základem, bílými květinami a citrusovými tóny. Vyberte si ze spreje, tuhého deodorantu nebo roll-onu a užijte si plný život bez starostí.

Borotalco je italská značka deodorantů s dlouhou historií, která se píše již od roku 1904. Deodoranty Borotalco Original, Intensive a Soft obsahují unikátní složku Active Crystal Talc©, která je tím skutečným tajemstvím vítězství nad potem. Active Crystal Talc© je jemně mletý prášek z mastku (speciálního přírodního jílového minerálu), který se používá pro svou čistotu, jas a všestrannost, jak ve farmaceutickém, tak kosmetickém průmyslu.

Borotalco nabízí celou řadu deodorantů ve spreji, kuličce či v tuhém provedení.

Více najdete na stránkách www.borotalcosoutez.cz
649c0fad72bfeobrazek.png

Reklama