Zajímáte-li se o magii a tajemnou, zúčastněte se dnešního tématu a získejte krásný dárek od Knižního klubu! Tím dárkem jsou nejen tarotové karty, ale i kniha o bílé magii, nebo například publikace o astrologii a numerologii...

Magie, numerologie, astrologie, tarot... věříte jim, nebo ne? Jestli je vaše odpověď na tuto otázku ano, zapojte se dnes do denního tématu a můžete získat následující krásné publikace - dárky od Knižního klubu!

Poselství tarotu

tarot

  • Autorka: Renata Herber
  • Obsahuje krásné tarotové karty

Anotace:
Tarotové listy jsou jako kniha, v níž si můžete přečíst dějiny stvoření světa i svou budoucnost.“ - Publikace od české kartářky obsahuje základní informace, jak postupovat při vykládání a čtení karet a jaký je význam jednotlivých listů v kratším i delším časovém horizontu. Kniha je doplněna černobílými obrázky a nádherně barevně provedenou sadou 78 tarotových karet od Dagmar Lukůvkové. Kniha obsahuje rituál věštění, význam Velké i Malé Arkány, výklady s různým počtem listů (na 3, 4, 5, 7, 11) a také originální tarotové karty - vše v praktickém balení.

Bílá magie

bila

  • Autorka: Ileana Abrevová

Anotace:
Chcete vylepšit svůj svět? Nemusíte studovat zdlouhavé rituály - stačí používat rychlá a zábavná kouzla! Třeba si dejte pod polštář ametyst, aby se vám ulevilo, nebo si zapalte svíčku, aby se vám dobře dařilo. Udělejte si chvilku času - a pusťte se do čarování!

Magická hra čísel a hvězd

magie

  • Autorky: Saffi Crawfordová a Geraldine Sullivanová

Anotace:
Kompletní průvodce astrologií a numerologií. Obsáhlá příručka přináší váš profil podle vašeho dne narození - pozitivní a negativní rysy, skrytá tajemství vašeho nitra - a napoví, které hvězdy jsou vám nakloněny.


Reklama