Také někdy obdivujete bujnou kštici hollywoodských hvězd? Možná si říkáte, co byste pro své vlasy mohla udělat, abyste se alespoň přiblížila svému vysněnému ideálu. Jak jistě víte, na pultech obchodů a lékáren můžete najít nepřeberné množství přípravků péče o vlasy. Jak si mezi nimi vybrat ten správný? Máme pro vás tip.

Seznamte se s prvním doplňkem stravy proti vypadávání vlasů a na zvětšení objemu vlasů s taurinem. Přípravek Innéov Hustota a objem vlasů se zaměřuje přímo na místo růstu vlasů a vlasového váčku. Pomáhá zpomalovat vypadávání vlasů a zvětšit jejich objem. Účinnost přípravku byla potvrzena v klinické studii oproti placebu.

 

Jeho patentované složení obsahuje:

  • taurin na ochranu vlasového váčku
  • katechiny ze zeleného čaje a semínek hroznů na posílení mikrocirkulace zajišťující přísun živin do vlasového váčku
  • zinek, který je nezbytný pro tvorbu keratinu, základního stavebního materiálu vlasu

Přípravek cíleně působí uvnitř vlasového váčku

Taurin, který je součástí přípravku Innéov Hustota a objem vlasů, je patentovanou aktivní látkou. Tato aminokyselina byla vybrána pro svou velmi dobrou přirozenou snášenlivost s vlasovým váčkem. Má schopnost působit přímo v místě růstu vlasu, aby ho tak chránila.

 

Výsledky

Působením Innéov Hustota a objem vlasů se výrazně zpomaluje vypadávání vlasů, navrací se jim síla a objem. Užívají se 2 tablety Innéov Hustota a objem vlasů denně po dobu minimálně 3 měsíců.

 

Během klinické studie vedené 7 evropskými dermatologickými centry byla prokázána vysoká účinnost přípravku:

  • Snížení vypadávání vlasů: 73 %*
  • Zvětšení objemu vlasů: 72 %*

*  % uživatelů, u kterých dermatologové zaznamenali zlepšení

 

Doplněk stravy Innéov Hustota a objem vlasů seženete výhradně v lékárnách za cenu 665 korun.

 

Více informací naleznete na www.inneov.cz

 

Nyní máte jedinečnou šanci se účastnit soutěže, ve které 5 z vás vyhraje dvouměsíční kúru Innéov Hustota a objem vlasů. Do soutěže se přihlaste ZDE.

Reklama