Máme pro vás žhavou nabídku! Lístky pro dvě čtenářky (každá získá dvě vstupenky) na večerní akci Ladies night spojenou s promítáním filmu Sex ve městě 2! Akce a promítání proběhne v Palace Cinemas Nový Smíchov od 19.00!

Pro lístky se přihlaste co nejdřív na emailu klara.krizova@zena-in.cz nebo na 777 323 414. Nejpozději do 17.00!


Vychutnejte si nové pokračování filmu Sex ve městě 2 stejně tak, jako pocit z nádherného módního oblečení, které vydrží díky Perwollu ve vašem šatníku skutečně dlouho.

perwoll

Ať už jde o nadčasové „malé černé“, lehoučké halenky, sexy topy či jemné rozevláté sukně, nejraději byste je nosila do nekonečna. Ovšem za předpokladu, že budou vypadat pořád tak úžasně, jako když byly nové. Jenže nic netrvá věčně. Většinou se totiž stane, že po několika vypráních svoje milované šatičky posíláme do propadliště dějin, protože vyblednou, ztratí tvar a jejich původní glanc je pryč.

Jak zachránit krásu oblečení?

Řešení je opravdu jednoduché a spočívá ve správné péči! To nejlepší, čím můžete své milované šatičky, sukně a halenky opečovávat, je speciální prací prostředek Perwoll.

Perwoll je speciální prací prostředek, který přináší to pravé řešení pro péči o jemné barevné, bílé či černé tkaniny a zaručí vám, že si je budete užívat nejednu sezonu.

Nezapomeňte - inspirace pro váš šatník Sex ve městě 2 se objeví v kinech již od 3. 6. 2010.

A až půjdete z kina, udělejte si radost a kupte si něco krásného na sebe. :)

Soutěž o další dva lístky na zítřejší představení probíhá v sekci soutěže!

Reklama