Určitě jste už zaznamenali, že se v obchodech objevily nové plenky HUGGIES® PREMIUM. Na první pohled si všimnete změny obalů, a nejenom to. Nyní v balení MEGAPACK naleznete více kusů, než jste byli dříve zvyklí. Například u velikosti 4 je nyní v balení 72 ks, oproti dřívějším 66 ks.
 
Plenky Huggies® Premium, mají vnější vrstvu vyrobenou ze speciálního prodyšného materiálu. Miliony malých pórů nechávají svěží vzduch proudit k pokožce miminka. Děťátko se tak cítí v suchu a v pohodě. Navíc plenky Huggies® Premium obsahují vysoké množství tzv. superabsorbentu, který pomáhá přeměnit tekutinu v gel – díky tomu pokožka miminka nepřichází do kontaktu s vlhkostí. Používáním plenek Huggies® Premium tedy pomáháte předcházet vzniku opruzenin u Vašeho miminka.

Plenky Huggies® Premium jsou nyní celé potištěné obrázky Medvídka Pú a jeho přátel. Na každé velikosti plenek naleznete jiný obrázek z této oblíbené pohádky. Přímo na plence je nyní natištěna velikost, takže jednoduše poznáte, zda v ruce držíte velikost 4 nebo 4+.

Pro všechny maminky, které si pro svá miminka oblíbily plenky HUGGIES® PREMIUM, připravila značka Huggies speciální nabídku. Od února 2009 bude na vybraných obchodech probíhat speciální akční nabídka. Při nákupu 2 balení Huggies Premium Mega nebo Huggies Newborn Mega získáte jako dárek dětskou oušku s kapuckou v hodnotě 299 Kč. Vysoce kvalitní osuška byla vyrobena známou českou společností Blažek. Maminky si budou moci vybrat ze dvou barev – zelené a oranžové.

Jste zvědavé, kde budete moci tuto krásnou osušku získat? Podívejte se na webové stránky www.huggiesclub.cz, kde získáte aktuální informace o probíhajících akcích.