Černá barva představuje eleganci. Nezáleží na tom, jaké barevné tóny udávají poslední módní trendy, černou barvou prostě nikdy nic nezkazíme. Je slušivá, šikovně pomůže zakrýt drobné nedostatky v proporcích a v sexy černých šatech se každá žena promění v královnu.

 

Aby byla černá barva stále přitažlivá a sytá, je potřeba o tmavé oblečení důkladně pečovat. Opakovaným praním by se totiž mohla naše společenská blůzka černé barvy snadno proměnit v zašedlý kus oděvu. Perfektní péči o naše černé oblečení představuje jemný Perwoll Black Magic, který v sobě spojuje prací sílu s ochranou černé barvy.

 

Péče o černé prádlo vyžaduje speciální prací prostředky, které je šetrně zbaví nečistot, aniž by se poškodila struktura vlákna, a ochrání sytou černou barvu před smýváním. Přesně tyto vlastnosti splňuje Perwoll Black Magic obsahující unikátní přísadu BlackFix®, která „uzamkne“ černé a tmavé pigmenty ve vláknech a zabrání tak jejich vyblednutí. Výsledkem je zachování dokonalých tmavých odstínů i po častém praní. Navíc se během praní v Perwollu Black Magic nemusíme obávat nežádoucích bílých stop od pracího prostředku na oblečení. Perwoll Black Magic je vhodný jak pro praní v pračce až na teplotu 60 °C, tak díky své výborné rozpustnosti také pro praní ruční. Tudíž je ideální pro jemné tkaniny, které je nutné prát při nízkých teplotách.

Perwoll Black Magic je k dostání ve dvou různých velikostních variantách za tyto doporučené maloobchodní ceny:

·        Litrové balení tekutého prostředku za cenu 99 Kč

·        Dvoulitrové balení tekutého prostředku za cenu 149 Kč

 

 

 

Celou řadu speciálních pracích prostředků Perwoll doplňují ještě následující dva produkty:

·        Perwoll Color Magic Fresh – určený pro barevné prádlo, obsahuje unikátní složku ColorFix®, která uzamkne barevné pigmenty ve vláknech a zabrání tak jejich vymývání. Díky této ochraně máme jistotu, že barvy zůstanou zářivě jasné i po častém praní. Perwoll Color Magic Fresh je vhodný pro praní v pračce až na teplotu 60 °C a díky své výborné rozpustnosti také pro praní ruční.

·         Perwoll Balsam Magic s extraktem z kašmíru – určený pro vlnu a jemné tkaniny. Ty obvykle ztrácejí hebkost a plstnatí již během prvních praní. Perwoll Balsam Magic s extraktem z kašmíru obsahuje speciální přísadu CareBalsam®, která zjemňuje a uhlazuje jak povrch vláken, tak i vlákna samotná. Výsledkem je dokonalý vzhled vašeho vlněného a jemného oblečení, které zůstává i navzdory častému praní „stále jako nové“ a bez žmolků.

Doporučená maloobchodní cena obou variant je 99 Kč za 1 litr.

 

Kalhotky zdarma!!!!

Na podzimní sezónu si Perwoll přichystal pro své spotřebitele milé překvapení. Vybrané obchodní řetězce budou prodávat Perwoll v promočním balení s dárkem. Jedná se o „duopack“ – balení dvou různých litrových lahví Perwollu. V něm se skrývá vždy jeden litr Perwollu Black Magic v kombinaci s různými variantami: buď Balsam Magic nebo Color Magic. Toto zvláštní balení je cenově výhodné a navíc každý duopack obsahuje dárek v černé barvě – kvalitní spodní kalhotky značky Pleas.

Firma Pleas je výrobcem kvalitního spodního prádla a také partnerem této promoční akce. V jejích laboratořích se také prováděly prací testy, které porovnávaly účinky Perwollu Black Magic a běžných pracích prášků na černé a tmavé oblečení. Výsledky ukázaly, že Perwoll Black Magic poskytuje optimální řešení, pokud si chcete své oblíbené černé oblečení uchovat stále jako nové. 

 

Akce bude probíhat od začátku října, takže se můžete těšit!

Reklama