Objevte novou cestu ke svůdným řasám. RIMMEL London je tady s řasenkou VOLUME FLASH MOUSSE. Ta vašim řasám zaručuje maximální objem s minimální zátěží a zajistí neodolatelný pohled po celý den.
 

VOLUME FLASH MOUSSE má díky jedinečné Aeroboost technologii lehounkou pěnovou strukturu, která v sobě skrývá molekuly vzduchu, jež dodávají konzistenci nadýchanost. Můžete tak dosáhnout až pětinásobného objemu, ale vaše řasy se přesto boudou cítit, jako by je zahaloval jen lehoučký závoj. Anti-gravity technologie zaručí, že vaše řasy odolají zemské přitažlivosti a zůstanou zvednuté a natočené po celý den. 

 

VOLUME FLASH MOUSSE obsahuje vyživující minerální komplex dodávající vašim řasám energii, cítíte tak, že jsou silnější a zdravější. Soufflé receptura je okysličuje, takže mohou dýchat a zůstávají stále měkké a pružné, nikoli vysušené nebo křehké.

 

Uvnitř objevíte fantastický objemový kartáček s dlouhými štětinkami, který ve spojení s pěnovou texturou řasenky snadno klouže po vašich řasách a zajistí, aby byly zahaleny po celé délce, od kořínků až ke konečkům. Dramatický efekt je zaručen!

 

VOLUME FLASH MOUSE poznáte podle stříbrno - šedého balení s kontrastním červeným písmem, které na sebe hned

upozorní.

 

Vaše řasy konečně dostanou to, co si zaslouží: VOLUME FLASH MOUSSE!

 

Ophthalmologicky testováno.

Vhodné pro citlivé oči a uživatelsky kontaktních čoček.

 

Doporučená maloobchodní cena

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz

175 Kč / 215 Sk

 

Reklama