Každé ráno mě v emailu čeká krátké povídání zakončené heslem pro ten konkrétní den. Jsem sice optimista, ale i já občas potřebuji pohladit, fouknout do zad a slyšet, že všechno dobře dopadne.

Vím, že si stejně jako já říkáte, že být svá a jít si za svým je sice fajn, ale znamená to občas se ponořit do ledové vody a plavat.

To dnešní motto : „Žirafa si taky jde svou cestou a nesnaží se rybu porazit v plavání!“ se mi moc líbilo. Žirafy se prý hlubším vodám vyhýbají, pohybují se pouze tam, kde pohodlně dosáhnou na dno. Čímž ovšem vůbec není dokázáno, že žirafa plavat neumí. Aspoň to z pohledu těch, kteří se dívají, vidět není.

 

zirafka

 

Děkuji za vaše ideální rána, o které jste se podělily. Bylo opravdu těžké vybrat to nejhezčí, ale přitulení od princezny tak, jak ho popsala Hajerka, má své kouzlo. Tajemství, jak rozzářit pohled i bez řasenky, ona jistě dobře zná, ale věřím, že jí přesto malý dárek od nás potěší.

rasenka

 

Pro všechny ostatní jedno pohádkové kouzlo na středeční odpoledne. A ať trvá a trvá a trvá... Tak, jak už to v pohádkách bývá.

Reklama