Představte si, že jste se právě přenesli do nádherných zasněžených hor, kterých se dotýkají sluneční paprsky. Vzduch je tak čistý a svěží, že si přejete uchovat si ten příjemný pocit napořád. Taková je i síla nejnovější aviváže Silan Fresh Winter od firmy Henkel ČR. Při praní prostoupí vaše prádlo výjimečně čerstvou a dlouhotrvající vůní horského zimního vzduchu, a zanechá ho tak jemné a nadýchané, jako by to byl čerstvě napadlý sníh.

Svěží zimní vůně nové aviváže Silan Fresh Winter rozšiřuje řadu produktů Silan Classic. Nový Silan Fresh Winter přináší kombinaci vůní čerstvého horského vzduchu, sněhu a prvních jarních květin, které právě začaly vyrůstat z bílé zasněžené pokrývky. Speciální dlouhotrvající parfém zajistí, že vaše prádlo bude svěže vonět i dlouho po vyprání. Tuto novou aviváž najdete v nepřehlédnutelné tyrkysové průhledné lahvi s perlově zeleným uzávěrem.

·         Silan Fresh Winter je k dostání od prosince v síti prodejen v balení 1l za DMOC 69,90 Kč a 2l balení za DMOC 129 Kč.

Značka Silan nabízí širokou škálu aviváží, díky kterým vaše oděvy získají nejen hedvábnou měkkost, ale i svěží vůni trvající od rána do večera. Pokud preferujete klasiku, sáhněte po některé z variant řady Silan Classic. Vybrat si můžete z produktů Silan Fresh Iris, Silan Fresh Breeze a Silan Sunny Fresh.

Značka Silan také pečuje o všechny, kteří mají citlivou pleť, a přináší jim dvě speciální a jemné varianty řady Silan Natural Sensitive Silan Natural Sensitive Aloe Vera & Almond Milk a Silan Natural Sensitive Aloe Vera & Avocado Oil.

Pokud chcete probudit vaše smysly a zároveň nechat vaše prádlo prostoupit fantastickou měkkostí a jedinečnou vůní, zvolte některou z variant řady Silan Aroma Therapy. Můžete vyzkoušet Silan Feel Attractive, Silan Feel Fun, Silan Feel Soft, Silan Feel Relax, Silan Feel Sensual nebo Silan Feel Energy.

Proč používat aviváže Silan?

V dnešní době považujeme používání aviváží za naprosto běžnou záležitost. Přináší to totiž řadu výhod, jak z hlediska péče o prádlo, tak i z našeho dobrého pocitu. Oblečení ošetřené aviváží je krásně hebké a měkké, takže se příjemně nosí. Také se méně mačká a snadněji žehlí. Aviváž navíc vytvoří na jednotlivých vláknech slabý film, který zabrání tomu, aby se na nich špína usazovala. Nečistoty pak daleko lépe vyperete. Výhodou je také to, že pokud při praní použijete aviváž, prádlo absorbuje méně vody a suší se pak rychleji.

V neposlední řadě máme aviváže spojené s příjemnými vůněmi. Značka Silan nabízí široké spektrum různých vůní, které prádlo provoní na dlouhou dobu. Vybrat si může opravdu každý podle svého vkusu a nálady.

Více na www.silan.cz
Reklama