A prázdné sjezdovky: v mostviertelských lyžařských areálech totiž patří kopec jen a pouze vám – a to již od 6.30 hod! „Guga hö“ -  tak se jmenuje exkluzivní nabídka ranní lyžovačky v Mostviertelu, jejíž název znamená v mostviertelského dialektu „svěží jako rybička“. Nyní speciálně také pro rodiny s dětmi!

Hochkar, © Fred Lindmoser

Nabídka „Guga hö“:

  • sraz v 06.30 hod u dolní stanice lanovky
  • občerstvení a čaj na uvítanou
  • exkluzivní lyžařský požitek z první stopy
  • mostviertelský brunch s regionálními produkty v chatě
  • jednodenní skipas

Exkluzivní nabídka se koná vždy dvakrát v těchto lyžařských areálech (počet účastníků je omezen):

Gemeindealpe Mitterbach
Náročné a rozmanité: takto se zimním sportovcům prezentuje oblast Gemeindealpe. Díky pestré nabídce s freeridovou arénou a snowparkem si v Mitterbachu přijdou na své především ambiciózní sportovci.
Dvě moderní sedačkové lanovky vyvezou lyžaře během chvilky z Mitterbachu do horní stanice lanovky na Gemeindealpe ve výšce 1 626 m n. m. Nahoře v klidu dopřejte více času s přípravou na první sjezd: panoramatický výhled přes jezero Erlaufsee, vrcholy Bürgeralpe a Voralpe je hlavně během slunečných dnů skutečně ohromující.
Termíny: 16. února a 2. března 2019

Göstling-Hochkar

Od začátečníků přes profíky až po freeridery: dolnorakouská lyžařská oblast s největší zárukou sněhu uspokojí zimní sportovce všech typů. S „kartou sněhuláka“ se děti za pouhé 3,- € pouští v dětském parku do prvních pokusů na lyžích, větší děti se mohou vyřádit na trati 99 (funslope s příkrými zatáčkami).
Pro zkušené lyžaře představuje výzvu například strmý svah Draxlerloch (sjezdovka č. 8) a sjezdovka Thomas-Sykora (č. 10a). Díky poloze zajišťující dostatek sněhu si na Hochkaru přijdou během celé sezóny na své i fanoušci jízdy v terénu a na prašanu.
Termíny : 26. a 23. března 2019

Lackenhof-Ötscher
Horská vesnička na úpatí hory Ötscher je rájem zimních sportů – především pro rodiny s dětmi, jež ocení rozmanitou a dosažitelnou nabídku zimních aktivit. 8 lanovek a vleků propojuje 19 km sjezdovek nabízejících ideální výzvy pro každou úroveň. Kdo miluje dokonalé carvové oblouky, vyřádí se skvěle na sjezdovce „Distelpiste“ (sjezdovka č. 3/4), na níž se jezdí Světový pohár ve snowboardingu.
Výzvou jsou rovněž příkré svahy na Großer Ötscher i Kleiner Ötscher. Rovněž o děti je na Ötscheru skvěle postaráno: jakmile malí caparti poznají  „Sunny Kids Park“, už se jim ze sněhu vůbec nebude chtít domů.
Termíny: 2. a 23. února 2019

Annaberg

Lyžařský areál Annaberger Lifte se rozprostírá mezi pohádkovými lesy, mírnými a příkrými svahy a může tak nabídnout vše, co rodiny s dětmi od lyžařské dovolené očekávají: ubytovací a gastronomická zařízení přátelská k rodinám, rozmanitý výběr sjezdovek, nádherné výhledy a lákavé nabídky.
V Annabergu si každý najde přesně to, co hledá: sjezdové FIS tratě a sjezdovky s boulemi pro lyžařské virtuózy a snowboardisty s řádnou dávkou odvahy, svižné svahy pro rekreační lyžaře a mírné tratě pro rodiny s dětmi a všechny, kteří si raději vychutnají pohodový sjezd. Děti stráví v novém Annaparku s arénou „Family“ a „FunCross“ nezapomenutelné hodiny na lyžích.
Termíny: 9. února a 9. března 2019

Hochkar, © schwarz-koenig.at

Více inspirace najdete ZDE

nebo ZDE

https://www.facebook.com/DolniRakousko
 

Reklama