caca.jpg

Kozí mléko je bohaté na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Ty blahodárně působí na naši pokožku. Kosmetika Capri je tu již 27 let se špičkovými produkty jako jsou pleťové a oční krémy, séra, masky i produkty vhodné pro čištění pleti obsahující kozí mléko, máslo, syrovátku a kolostrum. Celkový obsah těchto kozích surovin dosahuje 30 %, což je opravdu vysoké množství. Kosmetika díky tomu pokožku chrání před okolními vlivy a vyživuje ji do hloubky. Vsadit si můžete na nejluxusnější řadu Platine značky Le Chaton, kterou odborníci z Kosmetiky Capri doporučují právě na zimu.

obrazek.jpg

Denní hydratace je v zimě stěžejní

61e14412d299fobrazek.jpgNejvhodnější jsou hutné a vysoce výživné denní krémy s vysokým podílem hydratační složky. Taktéž je důležité dbát na to, aby zvolený produkt uměl vytvořit ochranný film, který nepropustí okolní vlivy do pokožky. Kosmetika Capri uvedla na trh novinku s jedinečnou HIGH-TECH formulí s rozjasňujícím, zpevňujícím a antioxidačním efektem. Ta zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje pružnost i pevnost pleti, a vytváří tak jemný ochranný film. Jde o denní vysoce hydratační krém Platine D vhodný pro každý tip pleti. Je bohatý na vitamíny A a E, které jsou v moderní kosmetice klíčové pro tvorbu kolagenu a elastinu. Je úžasný právě na zimu. „Platine D obsahuje vybrané kozí suroviny, vitamíny a extrakty z léčivých rostlin, deriváty olivového oleje. Vysoký podíl tuku z kozího mléka vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje pokožku,“ vysvětluje Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy Kosmetika Capri. Krém dále obsahuje extrakt z lístků olivovníku. Úžasně hydratuje pleť a má anti-ageing efekt. Extrakt z mořské řasy Codium Tomentosum, který dokonale chrání pokožku před ztrátou kolagenu a elastinu. Stimuluje metabolismus kožních buněk a významně ovlivňuje udržení vody v pokožce. Cena: 934 Kč/50 g.

61e144001b954obrazek.jpgPod krém by se mělo používat pleťové sérum. Jde o již zcela běžnou kosmetickou rutinu žen, který překročily 25. rok věku. Účinky obou produktů, tedy pleťového krému a séra se pak násobí. Kosmetika Capri vyvinula jedinečný a první kosmetický prostředek s vysokým obsahem nativního kozího kolostra. Jedná se o sérum Platine S. Toto výjimečné sérum efektivně zpomaluje stárnutí pleti. Urychluje obnovu pokožky, významně ji hydratuje a zpevňuje kontury. Je určeno k anti-ageing ošetření, které přispívá ke strukturní remodelaci pokožky. Mezi další složky séra patří avokádový olej lisovaný za studena, extrakt z kadidlovníku pilovitého Boswellia serrata, sůl kyseliny hyaluronové, D-panthenol. Cena: 1 548 Kč / 30 g.


Ideální pečující varianta vhodná na noc

61e15d2436f2261e1443e213d1obrazek.jpgPro zimou vysušenou pokožku je zárukou buď hutný noční krém, nebo noční pleťová maska. Během noci pleť odpočívá i regeneruje a je klíčové dodat jí potřebné živiny, vitamíny, minerály. Taková noční maska, která se nesmývá a nechá se aktivně působit až do rána, je pro zimní noci doslova zázračná. Kosmetika Capri vyvinula jedinečnou pleťovou masku Platine M s okamžitým vypínacím účinkem, vyhlazujícím a sjednocujícím efektem. „Jedinečné spojení přírodních látek rostlinné a živočišné říše je zárukou dlouhotrvajícího zlepšení každé pleti. Komplex rostlinných extraktů v kombinaci s kyselinou hyaluronovou zajišťuje okamžitý a hloubkový efekt. Toto exkluzivní spojení nočního krému a masky je výkonnější než běžná noční péče,“ vysvětluje Jitka Poláková. Maska obsahuje řadu aktivních látek, mezi které patří unikátní lipofilní kyselina hyaluronová, avokádový olej, skvalan, rutina, dimethylaminoethanol, komplex rostlinných extraktů, komplex Vitalac No 1®. Cena: 738 Kč/50 g.

61e144be28462obrazek.jpgVýše popsanou noční masku můžete zároveň efektivně kombinovat s nočním sérem Platine N. Jde o revoluční noční olejové sérum s kyselinou hyaluronovou, které dokonale hydratuje, chrání a posiluje jemnost a hedvábnost pleti. V noci velmi účinně regeneruje pleť. Při pravidelném používání zaznamenáte efekt velmi brzy. Důvodem je především obsažená lipofilní forma kyseliny hyaluronové, která dokáže prostoupit do té správné vrstvy kůže, kde ovlivňuje tvorbu vlastní zásobárny kyseliny hyaluronové, a tím tedy správnou hydrataci pleti. Je zakomponována do HyaPearl, což je velmi inovativní zakomponování ve vodě rozpustné kyseliny hyaluronové do oleje. A to je důvod, proč je sérum vysoce funkční. Mezi další aktivní látky v séru obsažené patří: přírodní nosič kyseliny hyaluronové TRIOLEIN, koenzym Q10, extrakt ze Zlaté chaluhy pro uklidnění, kozí máslo, skvalan rostlinného původu, arganový olej. Cena: 868 Kč / 15 g.

Dokonalá každým coulem

61e144de495dfobrazek.jpgK dosažení dokonalé pleti Kosmetika Capri vyvinula Platine K multikorekční denní krém 8 v 1. Ten splní totiž osm funkcí, kterými jsou: hydratace, výživa, ochranný kožní film, zklidnění, projasnění, zakrytí červených skvrn, zmírnění začervenání. Je určen pro každodenní použití. Krém je doslova nabitý aktivními látkami, kterými jsou: skvalan, kozí máslo, avokádový olej, olej z růže damašské, derivát vit. E, Laminaria ochroleuca - extrakt ze Zlaté chaluhy, extrakt z leknínu bílého, perlový pudr, zlatý pudr.

„Platine K doporučujeme používat výhradně na pleť již ošetřenou denním krémem nebo sérem. Díky kompozici emulgelu dojde k prolnutí s použitým přípravkem a lepší dispergaci a rozetření pigmentů, a tím se docílí rovnoměrná aplikace po celé ploše obličeje, případně krku a dekoltu. Je možno ještě dodatečně použít pudr. V případě lokálního výskytu začervenání, či potřebě maskovat určitá místa s výskytem vrásek, můžete pouze aplikovat například okolo očí, či na líce a tváře,“ popisuje Jitka Poláková. Cena: 878 Kč / 50 g.

Českým ženám, které hledají opravdovou kvalitu, nabízí Kosmetika Capri produkty nabité kozími surovinami. Vybírat je možné ze 3 značek: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Všechny přípravky jsou lokální, vyráběné výhradně v Česku v obci Čím nedaleko Prahy. Kosmetika Capri miluje přírodu. Její obaly jsou 100 % recyklovatelné. www.kosmetikacapri.cz.
61e143eaa4e30obrazek.jpg